10 českých filmů, které chce vidět každý

Viděli jste už Vlastníky, Ženy v běhu či zimně laděnou Ženskou na vrcholu? Pokud ne, máte ideální příležitost tyto resty dohnat. Naše videopůjčovna nabízí ty největší hity poslední doby.
Přes prsty, V síti, Národní třída. Viděli jste už všechny hity?
Přes prsty, V síti, Národní třída. Viděli jste už všechny hity?
CinemArt/Aerofilms/Falcon

reklama

Tentokrát nabízíme přehled filmů, které se v naší Videopůjčovně prodávají nejlépe. Nechte se tedy inspirovat vkusem dalších diváků a mrkněte na hity, které v posledních letech ovládly českou kinematografii. O zábavu i napětí rozhodně nebude nouze…

V síti

Vít Klusák se opět chopil kontroverzního tématu a ukázal, že internet je ještě mnohem nebezpečnější místo, než jsme si mysleli. Nachytal stovky sexuálních predátorů, kteří se skrývají v přítmí jedniček a nul – a ukázal na ně skutečně nesmlouvavě.

Ženy v běhu

Kvartet rozběhaných dam vzal tuzemská kina útokem a od počátku roku 2019 se z něj stal nejnavštěvovanější český film posledních dvou dekád. Pokud vám vztahové i běžecké peripetie Terezy Kostkové, Zlaty Adamovské, Jenovéfy Bokové a Veroniky Khek Kubařové unikly, je čas to konečně napravit.

Národní třída

Snad největší drsňák současného českého filmu Hynek Čermák zase jednou rozdává pořádné rány. Ve vizuálně podmanivém dramatu se podařilo skloubit komentář k porevolučnímu vývoji naší vlasti se sociálně uvědomělou a nahláškovanou komedií.

Poslední aristokratka

Zkušený hitmaker Jiří Vejdělek tentokrát vyslal hvězdný herecký ansámbl na zasněžený hrad. Vzešla z toho komedie o rozdílech mezi Čechy a Američany i důležitosti vzájemného porozumění. A připomínek těchto hodnot není nikdy dost!

Vlastníci

Celovečerní debut Jiřího Havelky připravený podle jeho vlastní úspěšné divadelní hry. Je vidět, že tento ostřílený divadelník má domovní schůze velmi dobře naposlouchané, a tak dává divákovi prostor se bavit nad jednou takovou událostí, kterou většina z nás (bohužel) až příliš dobře zná.

Přes prsty

Jiří Langmajer svým charismatem málem rozdělí beachvolejbalové duo Petra Hřebíčková-Denisa Nesvačilová. Dívky si však takové zacházení nenechají líbit, a tak nás čeká uvolněná a letní energií nabitá romantická komedie z atraktivního a neokoukaného prostředí.

Ženská na vrcholu

Kolikrát asi musela nebohá Anna Polívková kvůli tomuhle filmu spadnout! Naštěstí se většinou jedná o pády do měkkého prašanu, přesto tu není o tradiční strasti zimních sportů nouze. V centru zájmu jsou však stále romantické patálie, o to se bát nemusíte!

Abstinent

Jméno Josef Trojan bychom si měli zapamatovat. Nejen proto, že se jedná o syna slavného Ivana Trojana, nýbrž především díky jeho hereckým schopnostem. Mladičký herec trefně ukazuje rizika středoškolského alkoholismu a jasně zdvihá varovný ukazováček.

Po čem muži touží

Hezoun Jiří Langmajer se po prohýřené noci probudí v ženském těle. S tváří Anny Polívkové se musí zatvrzelý šovinista protloukat světem a možná mu nečekaná situace otevře i nové obzory. Kolik zmatku kolem sebe musí nafoukaný chlap vytvořit, než se konečně umoudří?

Můj příběh

Herecký koncert Saši Rašilova a Vlastiny Svátkové, která si konečně vysloužila pořádnou roli. Právě ona se dostane až na dno, z něhož se musí složitě vyhrabat ven – a divák si může užít procítěné romantické drama.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!