Hříšnice: Romantické drama se pyšní jedním výrazným rekordem. Co Hříšnice dokázala?

Historická romance německé produkce poměrně nedávného data. Když ji poprvé vysílali v německé televizi (v říjnu 2010), zaznamenala neuvěřitelných 9,75 milionů diváků, což byla rekordní sledovanost televizní stanice od roku 2003. Tahle „německá Angelika“ zaujme i naše diváky.
Záběry z německého filmu Hříšnice
Záběry z německého filmu Hříšnice
Josef Aichholzer Filmproduktion

reklama

V sobotu od 20:00 na Prima MAX uvidíte jeden romantický výlet do historie. Píše se rok 1414, Kostnice: Bezstarostný a šťastný život krásné Marie se změní ve chvíli, kdy se jí ambiciózní bohatý otec Mathis, zaslepený vidinou možného společenského vzestupu, rozhodne provdat za Rupperta, neduživého nemanželského syna hraběta Heinricha von Keilburg.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hříšnice - upoutávka

Sňatek je domluven proti její vůli a ani Ruppert ho neplánuje z čisté lásky. Hraběte a jeho syna ve skutečnosti láká majetek dívčina otce, kterého se chtějí svatbou s Marií zmocnit. Dívka Rupperta hrdě odmítne, čímž ale hluboce urazí jeho čest. Vendeta na sebe nenechá dlouho čekat. Marie je obviněna ze smilnění a poslána do vězení, kde je znásilněna. Při odchodu k soudu je přítomna vraždě svého otce a následně je shledána vinou a odsouzena ke dvaceti ranám bičem na pranýři a doživotnímu vyhnání z Kostnice.

Záběry z německého filmu Hříšnice
Autor: Josef Aichholzer Filmproduktion Záběry z německého filmu Hříšnice

Nenávist a obrovská touha po pomstě pomohou Marii zůstat naživu. Zničené dívky se ujmou potulné nevěstky a ona se stává jednou z nich. Překonává svoji přirozenou plachost a přijímá „umělecké“ jméno Hannah. Zanedlouho se pověsti o její kráse a vášnivosti konečně dostanou k těm správným uším. Marie je najatá Merchtildou, vlivnou manželkou hraběte von Arnstein, aby ji v době těhotenství nahradila v manželském loži. Díky svým konexím se Marie dostává až do postele samotného krále, který jediný má pravomoc nastolit pořádek...

Záběry z německého filmu Hříšnice
Autor: Josef Aichholzer Filmproduktion Záběry z německého filmu Hříšnice

Možná jste netušili o filmu Hříšnice , že...

... když se tento film poprvé vysílal v německé televizi (na stanici SAT.1, 5. října 2010),  dívalo se na něj úctyhodných 9,75 milionů diváků, což byla nejvyšší sledovanost stanice od roku 2003.

Romantický film Hříšnice uvidíte v sobotu od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!