Silvestrovské šíleně zběsilé Noční rande

Žijí na předměstí, vychovávají děti, k tomu do úmoru pracují. Aby jejich manželství nesklouzlo do stereotypu, vyrážejí Clair a Phil Fosterovi jednou týdně na „noční rande“, kterým chtějí svůj vztah patřičně okořenit. Jenže jedno takové rande se totálně zvrhne. Silvestrovské ponělí ve 31.12. ve 20.00 na Prima MAX.
Noční rande
Noční rande

reklama

Hrát si na někoho jiného se zkrátka nevyplácí. I když to vypadá jakkoli nevině. Páreček z New Jersey si chtěl pořádně vyhodit z kopýtka návštěvou luxusní módní restaurace na Manhattanu. Jenže kvůli dětem přišli Clair a Phil pozdě, nemají rezervaci a vypadá to, že se volného stolu dnes večer nedočkají. A tak když obsluha vyvolává jisté manžele Triplehornovi a nikdo se nehlásí, chytí se Phil Foster (Steve Carell) šance a zavolá: „Tady, my jsme Triplehornovi!“ A úžasná večeře s milovanou manželkou Clair (Tina Fey) může začít.

Noční rande - upoutávka
Noční rande - upoutávka

Jenže… k jejich stolu se během večera dostaví dva policisté. Manželé to z počátku považují za přemrštěnou reakci. Zabrat rezervaci někoho jiného je sice nevychované, ale trestné to není. Až když policajti vytáhnou oba manžele z restaurace ven a namíří na ně pistoli, dojde Philovi a Clair, že jsou v pořádném průšvihu. Ukáže se totiž, že oni Triplehornovi jsou vykutálení ptáčci, vyděrači a podvodníci, po kterých jde půlka newyorského podsvětí, falešní i skuteční policajti. Takže je potřeba najít skutečné Triplehornovi, přežít automobilovou honičku, přestřelky atd. A hlavně dokázat, že tady došlo k omylu. Na tenhle večer Clair ani Phil opravdu nikdy nezapomenou!

Pohodovou manželskou komedii s akčními prvky Noční rande si nenechte ujít na SIlvestra ve 20.00 na Prima MAX!

noční rande foto Foto:

Herecký film

  • Noční rande (2010) je výborně obsazený film. Ústřední herecký pár Tina Fey a Steve Carell patří mezi nejlepší současné americké komiky. I když točí hlavně pro televizi, ve filmu Noční rande jim to skvěle klape dohromady. (I když Tina občas Steva zastíní, nejen tím, že pěkně vypadá.)
  • Manželskou dvojici gangsterů Triplehornových si taktéž dokonale zahráli roztomilá Mila Kunis a James Franco. Jí můžete znát z Amerického psycha nebo Maxe Paynea, on si zahrál ve všech dílech „nového“ Spider Mana.
  • Počítačového experta Holbrooka, který chodí pořád bez košile, takže můžou vyniknout jeho úžasně vymakané svaly, si zahrál akční herec Mark Wahlberg (Skrytá identita, Fighter). Dámy, tohle musíte vidět!

reklama

reklama