Já to tedy beru, šéfe aneb Okay, Boss

Náboráři Luděk Sobota a Petr Nárožný získávají pracovní síly sice vědecky, ale za jejich metody by se nemuseli stydět ani otrlí mafiáni. Tak dlouho se ovšem chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne... Klasiku ze zlaté éry socialistických komedií si nenechte ujít na Prima MAX.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Já to tedy beru, šéfe - upoutávka

reklama

Ano, tenhle snímek je už 40 let starý a ano, už jste ho možná párkrát viděli, ale víte co? Tohle vás na něm nikdy neomrzí:

  • Marie Rosůlková jako neodbytná babička – geniální!
  • Minimum „soudruhování“ a kádrování
  • Luděk Sobota bez jeho věčného „hihihi“
  • Perfektní ústřední dvojice: Petr Nárožný x Luděk Sobota
  • Vtipné gagy
  • Úsměvné hlášky o západních kapitalistech
  • Vynikající obsazení v čele Ivou Janžurovou, Alenou Vránovou, Lubomírem Lipským, Josefem Větrovcem, Karlem Augustou, Danou Hlaváčovou a dalšími
Já to tedy beru šéfe 2
Já to tedy beru šéfe 2

A pro mladší generaci, která snímek neviděla už pětkrát:

Hrdiny této komedie z roku 1977 jsou dva náboráři (dnes se jim říká HR specialisti) podniku Pragokov – Láďa Pitras (Luděk Sobota) a Oto Vacák (Petr Nárožný). Jejich rekrutační metody jsou velmi neotřelé. Pečlivě si mapují soukromý život svých vyhlédnutých obětí / potencionálních zaměstnanců, aby pak mohli informace citlivé povahy použít k přetahování těchto osob do Pragokovu. Velmi účinná metoda založená na využítí spolehlivé páky, jíž je manželská žárlivost či hrozba prozrazení intimních tajemství, se však nakonec neodvratně obrátí proti svým autorům.


Poznámka: V angličtině nese snímek prostý, leč výstižný název: Okay, Boss!

 

 

  

reklama

reklama