Žhavé výstřely: nejlepší parodie přiletí v úterý na Prima MAX

Vysokorychlostní stíhačka se řítí střemhlav k zemi. Kokpit se vymrští, ale pilot uvízl. Pevně svírá knipl a myslí na Francouzky. Letadlo se zabodne do země a on odlétá kamsi do houští. Nejlepší parodie na akční filmy, co kdy byla natočena, přilétá v úterý ve 20.00 na Prima MAX!
HP Promo - Žhavé výstřely
HP Promo - Žhavé výstřely

reklama

Nejlepší pilot amerického námořnictva Harley (Charlie Sheen z Dva a půl chlapa), přezdívaný indiány Chlupatá pacička, se musí vrátit na základnu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žhavé výstřely - upoutávka

Tam ho čekají jeho kamarádi, šilhavý Jim Průserář, přitroublý Smolař a pomstychtivý Kent. Spolu s nimi musí bojovat proti Saddámu Husajnovi, a co je mnohem důležitější, získat srdce a klín sexy psycholožky Ramady.

To ovšem nebude tak snadné, když celé válečné akci velí admirál Benson (Lloyd Bridges) s Alzheimerem a zmagnetizovanou půlkou hlavy.

Žhavé výstřely

7 nejlepších vtipů ze Žhavých výstřelů aneb... „Hele, jelen.“

 

Žhavé výstřely jsou především parodií na Top Gun a jeho velmi jasnou propagandu armády. Režisér Žhavých výstřelů Jim Abrahams je spolu s Davidem a Jerrym Zuckerovými nejvýznamějším tvůrcem americké filmové parodie. Přichází tedy s vylepšením válečné mašinérie.

Top Gun

9 věcí, které nevíte o Top Gunu: Kde ho z duše nenávidí?

Kdo by nechtěl sloužit pod admirálem se skleněnýma očima, ocelovou hlavou a schopností nikdy nerozeznat nepřítele. Válka proti diktátorovi Husajnovi není důležitá, důležité je vytěžit z ní co nejvíce peněz.

Žhavé výstřely udělaly z Charlieho Sheena nedostižného krále parodie, letce s fóbií a milence, schopného na ženském těle usmažit vajíčka se slaninou. Skvěle ho doplňuje psycholožka Ramada (Valeria Golino), splňující hned několik podmínek dokonalé ženy – jezdí na koni, zpívá, je krásná i inteligentní a můžete si na ní usmažit steak.

Získá Sean Harley srdce (a klín) sexy psycholožky Ramady?
Autor: archiv Prima COOL Získá Sean Harley srdce (a klín) sexy psycholožky Ramady?

 

Nepřátelské letouny jsou stejné jako ve filmu Top Gun. Odtud také pocházejí některé letecké záběry.

Žhavé výstřely nejsou jen film, navíc totiž dostanete i recept na brownies!

Dívejte se na parodii válečných agitek a romantických slaďáků v úterý ve 20.00 na Prima MAX!

Žhavé výstřely

6 nejzábavnějších filmových důchodců, kteří ovládli Žhavé výstřely nebo Indiana Jonese

reklama

reklama