Žhavé výstřely 2: opětovný útok na vaši bránici!

Američtí vojáci zamíří na diktátora a spustí smršť kulek. Rozpoutá se peklo. Saddám Husajn si poklidně pochrupoval a myslel na popravy, co zítra přichystá. Teď je ale na nohou a demoluje jak cizí, tak vlastní vojáky, budovy i sochu s vodotryskem. V úterý ve 20.00 na Prima MAX!
Jak utáhnout ženu na vařenou nudli :)
Jak utáhnout ženu na vařenou nudli :)
archiv Prima COOL

reklama

Topper Harley (Charlie Sheen) truchlí po rozchodu s krásnou Ramadou (Valeria Golino) v buddhistickém klášteře a hraje si na Ramba mlácením místních týpků. Až únos plukovníka ho vrátí zpátky do služeb.

Žhavé výstřely 2 - upoutávka
Žhavé výstřely 2 - upoutávka

Vydává se tak na Střední východ, aby vedl záchrannou misi. Netuší, že ho čeká nejen souboj s Hussajnem, ale i s vlastní minulostí a jednou slepicí.

Saddám Hussajn vlastní zábavní centrum s piráty, vláčkem rukojmích a horou teroristů. Nejraději bojuje světelným mečem a jak přiznává, zná bolest, protože má dvě manželky. Nejlepší soupeř mu je samozřejmě americký prezident (Lloyd Bridges) s kůží z azbestu a náhradním jazykem od baseta.

Žhavé výstřely 2
Žhavé výstřely 2

Harley se od prvního dílu příliš nezměnil, stále je to nejlepší chlap na zemi, s boxerskými rukavicemi je víc sexy než Rambo a srdce žen dobývá přímo ďábleskou rychlostí.

Třešničkou na dortu je i postava Dextera (Rowan Atkinson), trpícího tím, že mu zloduši svázali tkaničky.

Režisér (Jim Abrahams) paroduje oproti prvnímu dílu mnohem více filmů – Ramba, Hvězdné války, Casablanku, Lady a Trampa, Robocopa či Základní instinkt. Oproti jiným parodiím se klasikám ale nevysmívá, spíše jim vzdává hold. Vybírá nesmrtelné scény a vytváří z nich láskyplné dílo plné hlášek se špetkou posměchu nad filmovými klišé.

Válečná vřava v nejhumornějším podání nejkrvavějšího filmu všech dob vytasí své nejlepší zbraně v úterý ve 20.00 na Prima MAX!

reklama

reklama