Zemřel jí snoubenec, ale Život musí jít dál

Povedená romantika s Jennifer Garner ve snímku Život jde dál. Jak přežít smrt svého snoubence? Dozvíte se v neděli.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Život jde dál - upoutávka

reklama

Smrt snoubence či snoubenky zacloumá i sebesilnějšími osobnostmi. Lze se donekonečna utápět v žalu, a nebo se rozhodnout jít dál. Touto osobní tragédií prochází i hlavní hrdinka stejnojmenné romantické komedie Gray. Tu ztvárněnila americká herečka Jennifer Garner, která se proslavila zejména v megahitu Pearl Harbour. Tam také poznala svého bývalého muže Bena Afflecka, otce jejich tří dětí.

O čem snímek Život jde dál vlastně je?

Po smrti svého snoubence se Gray stěhuje k jeho nejlepším přátelům. Sam a Dennis se jí snaží všelijak rozveselit, další z kamarádů Fritz, kterého si její snoubenec moc vážil,  o ni, zdá se, nejeví žádný zájem.

Záběry z filmu Život jde dál
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Život jde dál

Muž bez masky

Jednou ale Gray pronikne za bariéru, kterou kolem sebe Fritz staví, a konečně ho poznává. Gray začne s Fritzem trávit stále více času a získává pocit, že smrt milované osoby nemusí bezpodmínečně znamenat konec šancí na lásku. Pak se ale přede dveřmi objevuje nečekaná návštěva, která všem zamotá hlavu. Přátelé Gray se budou muset hodně snažit, aby jí pomohli pochopit, že život je možná složitý, ale láska ještě složitější.

Nenechte si ujít romantickou komedii Život jde dál v neděli ve 20.00 na Prima MAX!

Režie: Susannah Grant
Scénář: Susannah Grant 
Kamera: John Lindley 
Hudba: Brian Transeau 
Hrají: Jennifer Garner, Timothy Olyphant, Sam Jaeger, Kevin Smith, Juliette Lewis, Fiona Shaw, Christopher Redman, Sonja Bennett, Nancy Hower

reklama

reklama