Výměna rozbouří vaše emoce

Noční můra všech matek. Vymění vám dítě. Angelina Jolie byla v roli v tomto filmu tak přesvědčivá, že za ni byla nominovaná na Oscara.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Výměna - upoutávka

reklama

Záměna potomků se snadno může proměnit v povrchní barvotiskovou hru s emocemi, ale Clint Eastwood ji rozvinul ve strhující drama. Snímek samozřejmě zasáhne především ženy, ale rozhodně osloví i muže. Už proto, že je založený na skutečných událostech.  

Záběry z filmu Výměna
Autor: Universal pictures Záběry z filmu Výměna

 
Ve filmu září Angelina Jolie. Tvůrci filmu si ji vybrali především díky tomu, že nejlépe splňovala představu o tom, jak vypadaly ženy ve 20. letech. Vyplatilo se, Angelina Jolie nikdy nepropadla lacinému přehrávání, přesto své postavě propůjčila tragickou noblesu. Za svůj skvělý výkon byla nominovaná na Oscara. Stejně tak si vychutnáte dobově upraveného Johna Malkoviche.
 
Film má bohatou výpravu a lehce vás přenese do 20. let minulého století. Řada scén je natolik silná, že se vám natrvalo vypálí do mozku.

V sobotu ve 20.00 na Prima MAX!
 

Záběry z filmu Výměna
Autor: Universal pictures Záběry z filmu Výměna

Na filmu Výměna s Angelinou Jolie vás bude bavit:

  • Silný emotivní příběh
  • Perfektně vykreslený svět konce 20. let v Americe
  • Skvělý výkon Angeliny Jolie, kterou díky maskérům téměř nepoznáte

Režie: Clint Eastwood
Scénář: J. Michael Straczynski
Kamera: Tom Stern
Hudba: Clint Eastwood
Hrají: Angelina Jolie, John Malkovich, Jeffrey Donovan, Michael Kelly, Colm Feore, Jason Butler Harner, Amy Ryan, Geoff Pierson, Denis O'Hare, Frank Wood, Peter Gerety, Reed Birney, Gattlin Griffith
Rok uvedení: 2008

reklama

reklama