Vydejte se s A-Teamem na zábavné akční dobrodružství

Legendární A-Team se vrací v plné síle v parádní akční komedii, která sice trochu popírá zákony fyziky, ale zato vás nenechá vydechnout.
A-Team: Poslední mise - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čtyři borci bývali vysoce kvalifikovanými a respektovanými členy elitní armádní jednotky. Měli pověst superhrdinů, kteří zvládají i ty nejtěžší úkoly, aniž by se u toho jen trochu zapotili. To platilo ovšem pouze do doby, než byli nasazeni do přísně tajné mise, která však měla ještě tajnější cíl, než ten oficiální – dostat A-team za mříže a nechat je tam do konce jejich životů.

Poté, co jsou naši hrdinové odsouzeni za zločin, který nespáchali, a posláni do vězení s maximální ostrahou, nezbývá jim, než uprchnout a přijmout novou roli vyděděnců-psanců, kteří jsou stále na útěku před „spravedlností“ a zároveň připraveni pomáhat lidem, kteří si jinou pomoc dovolit nemohou.

Parádní jízdu ve hvězdném obsazení si nenechte ujít v úterý od 20.15 na Primě MAX.

A-Team Poslední mise 16
A-Team Poslední mise 16

Několik důvodů, proč má smysl film vidět:

  • Protože členové A-teamu nejsou žádná béčka, respektive nehrají je žádní druhořadí herci. Těšit se můžete osobně na Liama Neesona a Bradleyho Coopera, v závěsu s možná méně známým, leč stejně dobrým Sharitem Copleyem a Quintonem Jacksonem.
A-Team Poslední mise 10
A-Team Poslední mise 10
  • Protože jde o poctu seriálu zlatých osmdesátých let, na kterém vyrostla celá jedna generace. V očích mnoha – a nejen skalních fandů – je vtipnější než většina komedií a současně akčnější než většina akčních filmů.
A-Team

A-team je snímek nabitý testosteronem

  • Protože v porovnání se svou starší seriálovou předlohou se může opřít o stabilní pilíř moderních vizuálních efektů, technologií a zbraní – a také toho ve vrchovaté míře využívá.
  • Protože příprava herců na role nebyla rozhodně ponechána náhodě a ve filmu je to vidět. Třeba to, jak Liam Neeson drží zbraň během rutinního běhu nebo fakt, že Bradley Cooper dokázal nabít svou M4 pušku za méně než 4 sekundy (což původně ve filmu bylo vidět, ale na poslední chvíli se vystřihlo), svědčí o intenzivním vojenském výcviku.
  • Protože je vidět, jak si hlavní čtyřka tuhle jízdu užívá, konkrétně nejvíc je to vidět asi na Liamu Neesonovi.
  • Protože některé akční scény jsou tak přitažené za vlasy, že se při nich nejde neusmívat.
  • Protože jde o partu, které je radost fandit – ať už utíkají z vězení, poskakují po stěnách mrakodrapů, nebo plachtí s tankem někde nad Německem.
Reklama
Reklama