Vydejte se s A-Teamem na zábavné akční dobrodružství

Legendární A-Team se vrací v plné síle v parádní akční komedii, která sice trochu popírá zákony fyziky, ale zato vás nenechá vydechnout.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

A-Team: Poslední mise - upoutávka

reklama

Čtyři borci bývali vysoce kvalifikovanými a respektovanými členy elitní armádní jednotky. Měli pověst superhrdinů, kteří zvládají i ty nejtěžší úkoly, aniž by se u toho jen trochu zapotili. To platilo ovšem pouze do doby, než byli nasazeni do přísně tajné mise, která však měla ještě tajnější cíl, než ten oficiální – dostat A-team za mříže a nechat je tam do konce jejich životů.

Poté, co jsou naši hrdinové odsouzeni za zločin, který nespáchali, a posláni do vězení s maximální ostrahou, nezbývá jim, než uprchnout a přijmout novou roli vyděděnců-psanců, kteří jsou stále na útěku před „spravedlností“ a zároveň připraveni pomáhat lidem, kteří si jinou pomoc dovolit nemohou.

Parádní jízdu ve hvězdném obsazení si nenechte ujít v úterý od 20.15 na Primě MAX.

A-Team Poslední mise 16
A-Team Poslední mise 16

Několik důvodů, proč má smysl film vidět:

  • Protože členové A-teamu nejsou žádná béčka, respektive nehrají je žádní druhořadí herci. Těšit se můžete osobně na Liama Neesona a Bradleyho Coopera, v závěsu s možná méně známým, leč stejně dobrým Sharitem Copleyem a Quintonem Jacksonem.
A-Team Poslední mise 10
A-Team Poslední mise 10
  • Protože jde o poctu seriálu zlatých osmdesátých let, na kterém vyrostla celá jedna generace. V očích mnoha – a nejen skalních fandů – je vtipnější než většina komedií a současně akčnější než většina akčních filmů.
A-Team

A-team je snímek nabitý testosteronem

  • Protože v porovnání se svou starší seriálovou předlohou se může opřít o stabilní pilíř moderních vizuálních efektů, technologií a zbraní – a také toho ve vrchovaté míře využívá.
  • Protože příprava herců na role nebyla rozhodně ponechána náhodě a ve filmu je to vidět. Třeba to, jak Liam Neeson drží zbraň během rutinního běhu nebo fakt, že Bradley Cooper dokázal nabít svou M4 pušku za méně než 4 sekundy (což původně ve filmu bylo vidět, ale na poslední chvíli se vystřihlo), svědčí o intenzivním vojenském výcviku.
  • Protože je vidět, jak si hlavní čtyřka tuhle jízdu užívá, konkrétně nejvíc je to vidět asi na Liamu Neesonovi.
  • Protože některé akční scény jsou tak přitažené za vlasy, že se při nich nejde neusmívat.
  • Protože jde o partu, které je radost fandit – ať už utíkají z vězení, poskakují po stěnách mrakodrapů, nebo plachtí s tankem někde nad Německem.

reklama

reklama