Všechno nebo nic: Jak probíhala náročná erotická scéna Kláry Issové s Ondřejem Sokolem?

Táňa Pauhofová v hlavní roli romantické komedie si vyzkoušela porod, ještě náročnější momenty však čekaly její kolegy…
Táňa Pauhofová v hlavní roli komedie Všechno nebo nic.
Táňa Pauhofová v hlavní roli komedie Všechno nebo nic.
Bioscop

reklama

V pátek od 20:00 na Prima MAX uvidíte romantickou komedii a příjemnou oddechovku nejen pro ženy. Tak hodnotí film, který vznikal v česko-slovenské koprodukci, představitelka hlavní role, herečka Táňa Pauhofová. „Postava Lindy, kterou jsem ztvárnila, je milující máma, přítelkyně, sestra a dcera, která má ráda příběhy a emoce. Je vášnivá a zodpovědná, jen touží po lásce a naplnění,“ přiblížila herečka, kterou děj zavedl i na porodní sál.

„Bylo to velmi vtipné. Ve filmu mě rodil můj milovaný umělecký šéf Slovenského národního divadla Roman Polák, tak jsme si při tom alespoň všechno prokonzultovali. Těším se, až to jednou zažiji doopravdy,“ dodala Pauhofová.

Pikantnosti při natáčení

Své si na place užil také Ondřej Sokol s Klárou Issovou, které čekala velmi náruživá milostná scéna. „S Klárou jsme o tom mluvili už týden dopředu. Oba jsme z toho byli nervózní a ve stresu. Naštěstí to paní režisérka pojala poměrně vtipně, takže nás to i bavilo. Jen jsme z toho tedy vyšli trochu pomlácení. Ta scéna se odehrávala v knihkupectví, padali jsme tam přes ty věci a chvíli i na sebe... Po celém těle jsem pak měl modřiny, zmožený loket, nemohl jsem si dlouhou dobu ani kleknout na koleno a k tomu si ještě natrhl kalhoty. Ty tedy naštěstí byly z kostymérny,“ popsal s úsměvem herec, kterého režisérka Marta Ferencová ve filmu donutila také hrát na kytaru a zpívat.

Velký divácký úspěch

Natáčelo se ve třech státech – v Praze, na Slovensku v Tatrách, a dokonce i v Itálii. „Já si nejvíce užívala ty naše Tatry. To bylo jako z pohádky,“ zasnila se Pauhofová. Rozpočet filmu, který se natáčel skoro dva roky, činil 13 milionů korun. V českých kinech ho navštívilo 300 tisíc diváků, ve dvacítce nejnavštěvovanějších snímků se držel úctyhodných čtrnáct týdnů. Tržby dosáhly 40 milionů korun.

Snímek byl natočen podle knihy nejprodávanější slovenské spisovatelky Evy Urbaníkové. „Myslím, že jsme natočili film, který je svěží stejně jako ta kniha. Vtipný a současný. I všichni herci byli skvělí,“ pochvalovala si po premiéře režisérka.

Romantickou komedii Všechno nebo nic uvidíte v pátek od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!