Užijte si milou, hvězdami nabitou komedii Univerzální uklízečka

Mr. Bean v roli vikáře a přísná Minerva McGonagall z Harryho Pottera ve vtipné komedii o nevšední pomocnici v domácnosti. Hvězdné obsazení doplní Kristin Scott Thomas a Patrick Swayze. Polechtejte si bránici sledováním filmu Univerzální uklízečka o jedné podivné pomocnici. V pondělí ve 20.00 na Prima MAX!
Jak napsat dobré nedělní kázání?
Jak napsat dobré nedělní kázání?

reklama

Rowan Atkinson si vyzkoušel už mnoho různých rolí, v nichž uplatnil svůj komediální talent. Nejzářivější je jistě ve svých skečích o Mr. Beanovi, který jej proslavil. Zároveň ale herce s nezaměnitelným obličejem zaškatulkoval do velmi specifického charakteru.
 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Univerzální uklízečka - upoutávka

V Univerzální uklízečce vám ukáže, že dokáže zahrát i člověka s mnohem normálnějším chováním a zvyky, než jsou ty z krátkých scének. Ovšem pokud lze mít nesmělého vikáře, jenž věnuje veškerou svou pozornost přípravám klasického kázání a nechá se uzurpovat neodbytnou stařenkou, za běžného člověka. To by ale nebyl Atkinson, aby si neodpustil i v takové roli váženého člověka sem tam nějaký ten filmový vtípek.

Kurážnou pomocnici v domácnosti zahraje s neutuchající energií Maggie Smith. Její obličej zdobí nejeden filmový trhák, včetně těch o kouzelnickém učni Harrym Potterovi, kde si zahrála přísnou Minervu McGonagall. Za své herecké výkony nasbírala nepřeberně ocenění a pro filmaře je vždy čest mít ji ve svém filmu.

Pamatujete si na Minervu z Harryho Pottera?
Pamatujete si na Minervu z Harryho Pottera?

Pokud byste si ji chtěli připomenout z dob, kdy ještě neměla vepsáno ve tváři tolik životních zkušeností, pak si vzpomeňte na Souboj Titánů z roku 1981. Možná budete překvapeni, co za dámu zahraje v Univerzální uklízečce a jaké je s ní spojeno tajemství. Bude stejně rázná jako matka představená ve filmech o Sestře v akci, ale navíc dokáže pomoci doslova v každé situaci a poradí si s každičkým otravným člověkem.

Mít za manžela přespříliš pracovitého vikáře je pro jeho manželku Glorii opravdu náročné. Starostlivá tvář trochu od muže zanedbávané ženy, která by ještě chtěla v životě zažít víc, než být jen poslušnou družkou, patří Kristin Scott Thomas. Vy můžete znát tuto herečku z okouzlujícího filmu Anglický pacient. K herectví ji to táhlo už na klasické střední škole, přesedlala tedy na jinou, která měla k divadlu blíže a kde se mohla věnovat alespoň studiu pedagogiky. Nakonec opustila i dráhu učitelky a zamilovala se do studia herectví. V Anglii jí to ale nějak nesvědčilo, její talent se rozvinul až při dlouhém pobytu ve Francii. Od té chvíle se země galského kohouta stala jejím druhým domovem a herecká dráha pomalu stoupala k hvězdným výšinám.

Povede se "univerzální uklízečce" opět sjednotit rodinu?
Povede se "univerzální uklízečce" opět sjednotit rodinu?

Ty už díky jednomu ze svých prvních filmů okusil slavný Patrick Swayze. Talentovaný tanečník, který sklízel ovace na broadwayské muzikálové scéně, se stal během krátké doby hvězdou filmu Hříšný tanec. Dokonce k němu napsal i jednu z písní – baladu She´s Like the Wind. Následoval další hit – snímek Duch. I v pozdějších filmech exceloval. My si jej připomeneme ještě v plné síle, než mu byla diagnostikována rakovina. Zosobní sebejistého mladíka Lance, instruktora golfu, který na chvíli omámí i ctnostnou Glorii. Není divu, tak pohlednému a svádivému muži by neodolala snad žádná.

Úsměvný film protkaný skvělými výkony známých herců vás skvěle naladí. Uvolněte se u humorného vyprávění, Univerzální uklízečka začíná v pondělí na Prima MAX ve 20.00.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Univerzální uklízečka - teaser

Režie:  Niall Johnson 
Scénář: Richard Russo, Niall Johnson
Kamera: Gavin Finney
Hudba: Dickon Hinchliffe
Hrají: Kristin Scott Thomas, Rowan Atkinson, Maggie Smith, Patrick Swayze, Emilia Fox, James Booth, Patrick Monckton, Tamsin Egerton, Toby Parkes, Alex MacQueen, David Schaal
Rok uvedení: 2005

reklama

reklama