Uprchlíci aneb Větší pitomec ještě banku nepřepadl

Vynikající francouzská komedie zachycující patrně nejlepší spolupráci Gérarda Depardieua a Pierra Richarda. Slzy z vás vymáčkne, s tím se smiřte, ale jestli to bude díky geniálně humorným scénkám či dojemnému příběhu, na to si už musíte počkat. Na Prima MAX se určitě dívejte v pátek ve 20.00.
Záběry z francouzského filmu Uprchlíci
Záběry z francouzského filmu Uprchlíci
Fideline Films

reklama

Propuštěný lupič Jean Lucas (Gérard Depardieu) se ocitne v bance zrovna ve chvíli, kdy ji přepadne politováníhodný amatér Francois Pignon (Pierre Richard). Ten potřebuje peníze, aby u sebe mohl mít svoji malou dcerku, ale kariéra lupiče pro něj evidentně není to pravé ořechové. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Uprchlíci - upoutávka

Co naplat, že Jean je v tom tentokrát naprosto nevinně. Co naplat, že je rozhodnut dát se na správnou cestu a v bance je jen za účelem poklidného vybrání peněz. Policie mu samozřejmě nevěří a fakt, že Francois si ho vybere jako svého rukojmího, celou situaci ještě zhorší. Nakonec je okolnostmi donucen se o nešťastného lupiče i jeho dceru postarat a toto dobrodružství je spojí poutem nejsilnějším. 

Záběry z francouzského filmu Uprchlíci
Autor: Fideline Films Záběry z francouzského filmu Uprchlíci


Znamenitá komedie, která oběma hlavním aktérům sedla jak ulitá. Extrémně submisivní Richard ve spojení s drsným Depardieum, který mu bezostyšně tyká, je geniální spojení. Člověku až přijde líto, že do téhle uprchlické party taky nepatří. Když k tomu navíc přidáte jednu z nejroztomilejších holčiček, jaká kdy ve filmu hrála, a zkušeného scenáristu a režiséra v jedné osobě, máte z toho trhák.

Záběry z francouzského filmu Uprchlíci
Autor: Fideline Films Záběry z francouzského filmu Uprchlíci

Možná jste o filmu Uprchlíci netušili, že...

... jméno Francois Pignon se tu neobjevilo poprvé. Pierre Richard vystupoval jako Francois Pignon již ve filmu Otec & otec, který ne náhodou napsal i zrežíroval stejný člověk – Francis Veber.

reklama

reklama