UPC MAX kino zve tento čtvrtek na promítání filmu Učitelka

Již tento čtvrtek 3. srpna bude v rámci letního UPC MAX kina na střeše Centra Černý Most promítán film Jana Hřebejka a Petra Jarchovského Učitelka. Areál bude otevřen od 20.30, samotné promítání začne se setměním. V letním kině budou moci diváci každý čtvrtek po dobu deseti týdnů zhlédnout nejlepší české hrané i animované filmy za loňský rok zdarma.
Film Učitelka z roku 2016
Film Učitelka z roku 2016
A-Company.cz

Již tento čtvrtek 3. srpna bude v rámci letního UPC MAX kina na střeše Centra Černý Most promítán film Jana Hřebejka a Petra Jarchovského Učitelka. Areál bude otevřen od 20.30, samotné promítání začne se setměním. V letním kině budou moci diváci každý čtvrtek po dobu deseti týdnů zhlédnout nejlepší české hrané i animované filmy za loňský rok zdarma.

Zdánlivě empatická a laskavě vyhlížející učitelka manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního obohacení, ať už v podobě materiálních výhod, či dokonce vidiny milostného poměru. Nejen z obavy o prospěch svých milovaných dětí většina rodičů třídní učitelce základní školy podléhá a poskytuje jí nejrůznější služby, dárky a jiné pozornosti. Najdou se však tři rodiny, které se rozhodnou učitelce vzepřít a stávající situaci se společně s ředitelkou školy pokusí zvrátit na konspirativní třídní schůzce.

Děj strhujícího a velmi aktuálního snímku o síle lidského charakteru inspirovaného skutečnou událostí se sice odehrává na začátku 80. let, ale jde o příběh univerzální, který by se mohl odehrát kdekoliv a v jakékoli době, neboť zkorumpovanost, stejně jako malost a vypočítavost vládnou světem bez ustání.

U vstupu na promítání obdrží každý návštěvník jablečný cider Kingswood a osvěžující nápoj s citrusovou příchutí Mazagrande od společnosti Tchibo. Na každou projekci jsou pro prvních 100 návštěvníků připraveny deky od společnosti UPC. Diváci budou moci také ochutnat různé druhy zmrzlin od značky Pinko, především zmrzliny Primáček a COOLstick, nebo si koupit popcorn ve stánku CineStar. Na místě bude probíhat registrace do věrnostního programu Centra Černý Most, které poskytuje mnoho výhod i zábavy. Ve VIP zóně se pak na každém promítání návštěvníci mohou těšit na skvělé burgery od Regal BURGER CZ.

Do konce srpna probíhá hlasování o divácky nejoblíbenější film roku 2016, který následně získá MAX Cenu 2016 z dílny Aleš Zvěřina & studio AZ-Design. Diváci tak mohou každý den hlasovat pro jeden nejoblíbenější film z desítky promítaných v UPC MAX kině.

Kompletní program UPC MAX kina 2017:

Lída Baarová                29. 6.
Teorie tygra                    6. 7.
Polednice                     13. 7.
Rodinný film                 20. 7.
Masaryk                       27. 7.
Učitelka                         3. 8.
Já, Olga Hepnarová    10. 8.
Lichožrouti                   17. 8.
Anděl Páně 2               24. 8.

Prostory UPC MAX kina budou pro veřejnost otevřeny vždy ve 20.30. Partnery akce jsou UPC Česká republika, Kiss radio, multikino CineStar Černý Most, Centrum Černý Most a Česká filmová a televizní akademie.

Změna programu vyhrazena. Více informací naleznete na www.maxkino.cz.

Akci zajišťuje primácká agentura Solootions.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama