UPC MAX kino zve tento čtvrtek na promítání filmu Rodinný film

Již tento čtvrtek 20. července bude v rámci letního UPC MAX kina na střeše Centra Černý Most promítán Rodinný film. Areál bude otevřen od 20.30, samotné promítání začne se setměním. V letním kině budou moci diváci každý čtvrtek po dobu deseti týdnů zhlédnout nejlepší české hrané i animované filmy za loňský rok zdarma.
Záběr z českého filmu Rodinný film
Záběr z českého filmu Rodinný film
CinemArt

Jak se vypořádají s nečekanou svobodou dvě dospívající děti, jejichž rodiče se vydali na plavbu jachtou po oceánu? Co udělá odloučení s dosud perfektně fungující rodinou? A co když do tohoto rodinného „testu" vstoupí další, nečekaně dramatická událost?*

U vstupu do letního kina obdrží každý návštěvník jablečný cider Kingswood a osvěžující nápoj s citrusovou příchutí Mazagrande od společnosti Tchibo. Na každou projekci jsou pro prvních 100 návštěvníků připraveny deky od společnosti UPC. Diváci budou moci také ochutnat různé druhy zmrzlin od značky Pinko, především zmrzliny Primáček a COOLstick, nebo si koupit popcorn ve stánku CineStar. Na místě bude probíhat registrace do věrnostního programu Centra Černý Most, které poskytuje mnoho výhod i zábavy. Ve VIP zóně se pak na každém promítání návštěvníci mohou těšit na skvělé burgery od Regal BURGER.

Do konce srpna probíhá hlasování o divácky nejoblíbenější film roku 2016, který následně získá MAX Cenu 2016 z dílny Aleš Zvěřina & studio AZ-Design. Diváci tak mohou každý den hlasovat pro jeden nejoblíbenější film z desítky promítaných v UPC MAX kině.

Kompletní program UPC MAX kina 2017:

Lída Baarová                29. 6.
Teorie tygra                    6. 7.
Polednice                     13. 7.
Rodinný film                 20. 7.
Masaryk                       27. 7.
Učitelka                          3. 8.
Já, Olga Hepnarová      10. 8.
Lichožrouti                   17. 8.
Anthropoid                   24. 8.
Anděl Páně 2                31. 8.

Prostory UPC MAX kina budou pro veřejnost otevřeny vždy ve 20.30. Partnery akce jsou UPC Česká republika, Kiss radio, multikino CineStar Černý Most, Centrum Černý Most a Česká filmová a televizní akademie.

Změna programu vyhrazena. Více informací naleznete na www.maxkino.cz.

Akci zajišťuje primácká agentura Solootions.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama