UPC MAX kino zve tento čtvrtek na promítání filmu Masaryk

Již tento čtvrtek 27. července bude v rámci letního UPC MAX kina na střeše Centra Černý Most promítán film režiséra Julia Ševčíka Masaryk. Areál letního UPC MAX kina bude otevřen od 20.30, samotné promítání, které je zdarma, začne se setměním. V letním kině budou moci diváci každý čtvrtek po dobu deseti týdnů zhlédnout nejlepší české hrané i animované filmy za loňský rok zdarma.
Masaryk
Masaryk
Bioscop

reklama

Prožil život bohéma, miloval ženy, hudbu, velká gesta. V jeho srdci bojovala nespoutanost extravagantního umělce s povinností a morálkou úředníka, diplomata. Velkou část života procestoval, ale nikdy nezapomněl na zemi, z níž pocházel, na republiku, kterou založil jeho otec Tomáš Garrigue. Smrt Jana Masaryka je dodnes zahalena tajemstvím. Mnohá tajemství se však skrývají i v jeho životě! Dramatický příběh, věnovaný osudům velvyslance a pozdějšího československého ministra zahraničí, Jana Masaryka, se vrací do doby těsně před druhou světovou válkou.

U vstupu na promítání filmu obdrží každý návštěvník jablečný cider Kingswood a osvěžující nápoj s citrusovou příchutí Mazagrande od společnosti Tchibo. Na každou projekci jsou pro prvních 100 návštěvníků připraveny deky od společnosti UPC. Diváci budou moci také ochutnat různé druhy zmrzlin od značky Pinko, především zmrzliny Primáček a COOLstick, koupit si popcorn ve stánku CineStar nebo si vychutnat ovocné tyčinky. Na místě bude probíhat registrace do věrnostního programu Centra Černý Most, které poskytuje mnoho výhod i zábavy. Ve VIP zóně se pak na každém promítání návštěvníci mohou těšit na skvělé burgery od Regal BURGER CZ.

Do konce srpna probíhá hlasování o divácky nejoblíbenější film roku 2016, který následně získá MAX Cenu 2016 z dílny Aleš Zvěřina & studio AZ-Design. Diváci tak mohou každý den hlasovat pro jeden nejoblíbenější film z desítky promítaných v UPC MAX kině.

Kompletní program UPC MAX kina 2017:

Lída Baarová                29. 6.
Teorie tygra                    6. 7.
Polednice                      13. 7.
Rodinný film                  20. 7.
Masaryk                        27. 7.
Učitelka                           3. 8.
Já, Olga Hepnarová      10. 8.
Lichožrouti                    17. 8.
Anděl Páně 2                24. 8.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!