Učitelé na zakázku 2 se nesmějí brát vážně

Ti nejhorší učitelé Francie přijeli do Anglie na ultra tajnou misi. ... Tahle francouzská komedie je jako brambůrky pozdě v noci k televizi. Každý večer byste to nedali, ale jednou za čas je to přesně to, co potřebujete. Bavit se nechte v pondělí.
Záběry z filmu Učitelé na zakázku 2
Záběry z filmu Učitelé na zakázku 2
UGC Distribution
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znovu se můžete těšit na známou hvězdnou skvadru, „elitu“ všech učitelů z nejhoršího gymplu ve Francii. Bude tu tajemný Maurice, krásná Amina, časovaná bomba Albert, komatózní Cutiro i rádoby profesor historie, napoleonský fanatik Polochon.

Učitelé na zakázku 2 - upoutávka
Učitelé na zakázku 2 - upoutávka

Tentokrát budou své neotřelé způsoby učení praktikovat na budoucí elitě britského národa, nejlepších studentech zdejší výběrové školy, přičemž kulturní šoky při tom utrpí obě strany.

Učitelé na zakázku 2
Učitelé na zakázku 2

Jestli se nebojíte strávit večer ve společnosti britských teenagerů a šílené party učitelů a chcete se zasmát, jděte do toho. Hlavně to ale prosím neberte vážně. Nesnažte se hledat chyby (protože je najdete), nesnažte se zabředávat do logiky (protože ji nenajdete), nebuďte puntičkářsky nabubřelí (protože s tím nikam nedojdete). Nechte se prostě jen bavit.

Záběry z filmu Učitelé na zakázku 2
Autor: UGC Distribution Záběry z filmu Učitelé na zakázku 2

Pro zajímavost...

Obsazení má tato komedie docela slušné. Christiana Claviera v roli Cutira možná poznáte, i když jinak toho o francouzských filmech a hercích nevíte vůbec nic. A režisér Pierre-Francouis Martin-Laval je zároveň jedním ze ztřeštěné partičky, konkrétně „Napoleonem“ Polochonem.

Režie: Pierre-François Martin-Laval
Scénář: Mathias Gavarry, Pierre-François Martin-Laval Kamera: Régis Blondeau
Hudba: Matthieu Gonet
Hrají: Kev Adams, Isabelle Nanty, Gaia Weiss, Pierre-François Martin-Laval, Raymond Bouchard, Arnaud Ducret, Stefi Celma, Didier Bourdon, Douglas Reith, Laura Benson
Rok uvedení: 2015

Reklama
Reklama