Titanic: Poplakejte si u tragického konce jedné lásky i velkého lidského snu

Největší, nepotopitelný, nejluxusnější! Když obří parník Titanic vyplouval na svou první plavbu, obdobnými přídomky nikdo nešetřil. Na druhou stranu nikdo nemohl tušit, co se stane... Připomeňte si smutný příběh chlouby lidstva i tragédii mnoha životů a jedné velké lásky. V sobotu ve 20.00 na Prima MAX.
Leonardo DiCaprio a Kate Winslet
Leonardo DiCaprio a Kate Winslet

reklama

Děj jedenáctioskarového snímku Titanic zajisté není nutné nijak obzvláštně představovat. Na pozadí největší námořní katastrofy všech dob se odehrává nespoutaná romance dvou ústředních postav, Jacka (Leonardo DiCaprio) a Rose (Kate Winslet). 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Titanic - upoutávka

On je chudý pouliční umělec, co svůj lístek na největší zaoceánskou loď vyhrál v pokeru, ona dívka z bohaté rodiny s mnoha povinnostmi a závazky. A i když jsou oba z jiných společenských tříd, na palubě Titanicu k sobě zahoří láskou.

To už se ale obrovský ledovec pohupuje na své smrtelné cestě ve vodách Atlantiku...

Film Jamese Camerona získal hned 11 Oscarů – nejen za nejlepší film roku, ale sklidil i ceny za nejlepší režii, hudbu, kameru, výpravu, kostýmy, vizuální efekty, zvuk, střih zvuku a střih. A samozřejmě za nezapomenutelnou píseň My Heart Will Go On kanadské pěnice Céline Dion.

Film Titanic - Rose a Jack

15 věcí, které jste nevěděli o filmu Titanic

Máte pocit, že o filmu Titanic víte všechno? Pak si přečtěte náš speciál Titanic: Příběh plavby a potopení nejslavnější lodi.

reklama

reklama