Ten pravý, ta pravá: Jak se poznali Keanu Reeves a Winona Ryder, hrdinové podivné romantiky?

Konverzační komedie v hlavní roli s Keanu Reevesem, který se ani pro tenhle snímek nenechal ostříhat či oholit, a Winonou Ryder, která dokazuje, že je skvělá i jako komička.
Winona Ryder a Keanu Reeves ve filmu Ten pravý, ta pravá?
Winona Ryder a Keanu Reeves ve filmu Ten pravý, ta pravá?
Regatta

reklama

V pondělí od 20:00 na Prima MAX uvidíte cynismus místo zamilovaných cukrbliků či antipatii místo lásky na první pohled. V tomhle romkomu je zkrátka všechno naruby, a i když je od začátku jasné, že hlavní hrdinové se do sebe navzdory svému negativismu nakonec zamilují, je docela vtipné sledovat ten vývoj. Pokud máte rádi komedie založené spíše na slovních přestřelkách, bude to podívaná přesně dle vašeho gusta.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ten pravý, ta pravá? - upoutávka

Kousavý humor ve stylu Woodyho Allena, dlouhé konverzační scény, sarkastické repliky a pomalejší tempo vám skoro dají pocit, že sledujete divadelní hru. A jak to tak na divadle bývá, hlavní podíl na úspěchu téhle konverzačky nesou hlavní herecké hvězdy. Keanu, Winono, klobouk dolů! Bez vás by to nebylo ono.

Záběry z filmu Ten pravý, ta pravá
Autor: Regatta Záběry z filmu Ten pravý, ta pravá

Lindsay a Frank na sebe poprvé narazí už v letištní hale a hned od prvního okamžiku se nemusí. Aby jejich frustrace byla ještě větší, o pár minut později zjistí, že nejenže letí stejným letadlem, ale sedí i vedle sebe, míří na stejnou svatbu a oba byli pozváni ženichem více méně ze zdvořilosti.

Záběry z filmu Ten pravý, ta pravá
Autor: Regatta Záběry z filmu Ten pravý, ta pravá

Lindsay je totiž jeho bývalá snoubenka a Frank jeho nevlastní bratr. Kromě těchto společných znaků mají ale Frank a Lindsay společného mnohem víc! Například to, že víkend ve společnosti rozjuchaných svatebčanů je jim z duše proti srsti, oba si libují v sarkastických hláškách a ani jeden z nich nehledá žádnou vážnou známost. Jenže co čert nechtěl…

Záběry z filmu Ten pravý, ta pravá
Autor: Regatta Záběry z filmu Ten pravý, ta pravá

Možná jste o filmu Ten pravý, ta pravá netušili, že...

  • Keanu Reeves a Winona Ryder se spolu na filmovém plátně potkali už jednou, a to v nestárnoucím filmovém příběhu Dracula z roku 1992. Přátelé jsou ale již přes třicet let od chvíle, kdy se na konci osmdesátých let minulého století setkali na předávání filmových cen.
  • Snímek byl natočen za neuvěřitelných 10 dní.

Romantickou komedii Ten pravý, ta pravá uvidíte v pondělí od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama