Táta na plný úvazek: Jak se Ben Affleck popasoval s pořádně romantickou rolí?

Ben Affleck, Liv Tyler a komedie o hořkosladkém údělu rodičovství, u které se možná tolik nezasmějete, ale čas vám s ní uteče moc příjemně. A o to tu jde, ne? Vkusný příběh napsaný lehkou rukou ve stylu vtipných britských komedií.
Táta na plný úvazek - Jersey Girl
Táta na plný úvazek - Jersey Girl
Krisolta Film & TV (UK) Ltd.

reklama

V pondělí od 20:00 na Prima MAX uvidíte jeden nečekaný úkrok stranou. Režisér a scenárista Kevin Smith totiž tentokrát opustil svůj zavedený komediální styl a vstoupil na lehce sentimentální mainstreamovou půdu příběhem, který věnoval památce svého zesnulého táty.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Táta na plný úvazek - upoutávka

Sentimentu ovšem jen houšť, protože v tomto podání a obsazení a se Smithovým rukopisem spoluvytváří moc příjemnou podívanou, která zkrátka funguje. Režisér dokazuje, že kdo umí, ten umí a je jedno, jakému žánru zrovna svůj talent propůjčí. Najdete tu jednoduchou dějovou linku, vtip, zvrat i ponaučení a kromě toho snad půlku Hollywoodu. Ben Affleck, Jennifer Lopez, Liv Tyler, Jason Biggs, Matt Damon a v neposlední řadě Will Smith, ti všichni se vám postarají o milých 98 minut. 

Záběry z filmu Táta na plný úvazek
Autor: Krisolta Film & TV (UK) Ltd. Záběry z filmu Táta na plný úvazek

Oliver Tinke (Ben Affleck) má slibně našlápnutou kariéru, krásnou ženu a na cestě první dítě. Vše ovšem vezme za své, když jeho manželka při porodu zemře a on je pasován do role otce samoživitele. Žalem zdrcený Ollie hodí většinu svým rodičovských povinností na tátu, který se o malou Gertie obětavě stará, zatímco on sám se snaží pokračovat v kariéře.

Záběry z filmu Táta na plný úvazek
Autor: Krisolta Film & TV (UK) Ltd. Záběry z filmu Táta na plný úvazek

Obojí se ovšem skloubit nedá a Ollie to brzy zjistí na vlastní kůži. Z práce ho vyhodí kvůli pěknému přešlapu, co se mu povedl, a on je nucen začít úplně od začátku. Přestěhuje se i s dcerkou za tátou na malé město, začne pracovat u silničářů a pokouší se co nejlépe zvládat nástrahy rodičovství. A zatímco Gertie je v novém domově šťastná, Ollie stále sní o bývalém životě a o návratu do New Yorku…

Záběry z filmu Táta na plný úvazek
Autor: Krisolta Film & TV (UK) Ltd. Záběry z filmu Táta na plný úvazek

Možná jste o filmu Táta na plný úvazek netušili, že…

Jméno režiséra Kevina Smithe budou znát hlavně fandové neotřelých komedií a parodií (Jay a mlčenlivý Bob, Hledám Amy, Dogma, Flákači), díky kterým si Smith vybudoval skálopevnou diváckou základnu. Poznávacím znamením jeho snímků je fakt, že do nich téměř vždy obsazuje své dobré kámoše Bena Affleka a Matta Damona a celou plejádu dalších hollywoodských hvězd.

Romantickou komedii Táta na plný úvazek uvidíte v pondělí od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama