Štěstí je krásná věc: Co si krásná Petra Hřebíčková počne s miliony v nové komedii?

Petra Hřebíčková a Karel Zima vyhrají v loterii, ale nabyté peníze jim připraví spoustu problémů. Romantická komedie ukazuje, co je vlastně štěstí.
Karel Zima a Petra Hřebíčková v komedii Štěstí je krásná věc.
Karel Zima a Petra Hřebíčková v komedii Štěstí je krásná věc.
Bioscop

reklama

V pátek od 20:00 na Prima MAX uvidíte jeden velmi milý tuzemský počin. „Je to romantická komedie, takže má happy end a tím je v našem případě svatba," prozradil režisér snímku Jiří Diarmaid Novák. Ten převzal štafetu po Tomáši Svobodovi (Hodinový manžel, Dvě nevěsty a jedna svatba), který ze zdravotních důvodů musel od projektu odstoupit. Pro Nováka se jedná o celovečerní debut, doposud natáčel hlavně televizní seriály a dokumentární pořady. Nyní si tedy vyzkouší i žánr romantické komedie, v níž tvoří ústřední pár Petra Hřebíčková a Karel Zima.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štěstí je krásná věc - upoutávka

„Je to komedie o dvou mladých lidech, kteří vyhráli obrovskou částku peněz. To jim ale začne narušovat jejich vztah,“ vysvětlil režisér. Rázem se totiž kolem nich vyrojí řada nepřejících i ziskuchtivých figurek, které jim vztahové štěstí notně zkomplikují. V těchto vedlejších rolích uvidíme třeba Jana Dolanského, Ondřeje Pavelku, Markétu Hrubešovou či Marka Taclíka. Komediální zápletka se tedy bude točit kolem peněz, jež mohou přinést nejen štěstí, ale i spoustu problémů. Převáží romantická povaha obou hlavních hrdinů?

Petra Hřebíčková vzpomíná na natáčení

„Natáčení bylo pro mě i Karla hodně zábavné, vyzkoušeli jsme si spoustu nových věcí. Bylo to adrenalinové, i plné romantiky a humoru,“ vzpomíná Petra Hřebíčková, v současnosti jedna z neobsazovanějších hereček u nás. A pokud se vám zdá, že jste název filmu už někde slyšeli, máte pravdu – je totiž odvozen od stejnojmenné písně Richarda Müllera, který pro snímek nazpíval i druhou výraznou skladbu s názvem Chladnej den.

Romantická komedie Štěstí je krásná věc měla v českých kinech premiéru 27. srpna 2020.

Film Štěstí je krásná věc uvidíte v pátek od 20:00 na Prima MAX nebo si ho můžete přehrát v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!