Starsky & Hutch: Jak Ben Stiller a Owen Wilson navodili atmosféru 70. let?

Ostřílení a osvědčení Ben Stiller a Owen Wilson jako dvojka dosti nesourodých poldů, mladý Snoop Dogg jako jejich nekonvenční informátor a Vince Vaughn jako hlavní padouch. Jestli něco spadá do kategorie „nestárnoucí komedie“, tak je to přesně toto!
Záběry z filmu Starsky & Hutch
Záběry z filmu Starsky & Hutch
Warner Bros. US

reklama

V sobotu od 20:00 na Prima MAX si dopřejete jedno poctivé retro! I když tahle svižná komedie vychází ze seriálu, který na televizních obrazovkách běžel v druhé půlce sedmdesátých let, nebojte, že byste se při neznalosti originálu ztráceli. Vůbec ne. Možná vám unikne cameo původních představitelů Starskyho a Hutche, když si na konci snímku předávají s „novými“ detektivy štafetu, ale jinak tu nejsou žádné konkrétní znalosti seriálové podoby nutné.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Starsky & Hutch - upoutávka

Připravte se na osvěžující retro pokoukání okořeněné spoustou chytrých gagů, vtipných hlášek a dokonale napodobenou atmosférou 70. let se správně vytuněnými kárami, nezaměnitelnými účesy, discem, barvami a ke všemu svolnými dívkami. Navíc Ben Stiller a Owen Wilson jsou osvědčenými filmovými parťáky, ze kterých vzájemná chemie cáká na sto honů a závěrečné titulky ve vás pravděpodobně vzbudí pocit, že se vám po kamarádech bude stýskat. A taky smutek, že sedmdesátky zkrátka měly něco do sebe a nikdy už se nevrátí. Tak aspoň ve filmu.

Záběry z filmu Starsky & Hutch
Autor: Warner Bros. US Záběry z filmu Starsky & Hutch

Víc nesourodou dvojici policistů byste těžko hledali. Detektiv Ken „Hutch“ je sice skvělý detektiv, ale jeho nebezpečně bezstarostná povaha a touha po rychlém zbohatnutí z něj příliš spolehlivého policistu nečiní. A Ben Starsky je zase ztělesněním horlivosti a až přílišné snahy, která z něj dělá vyvrhele sboru, se kterým nikdo normální ve službě nevydrží. Co s nimi? Udělat z nich partnery, co jiného!  

Záběry z filmu Starsky & Hutch
Autor: Warner Bros. US Záběry z filmu Starsky & Hutch

A jako by tomu osud chtěl, právě v momentě, kdy se tahle povedená dvojka poprvé pustí do boje proti zločinu, objeví se ve vodě záhadné mrtvé tělo. Indicie vedou k bohatému obchodníkovi Reese Feldmanovi, ale Starsky a Hutch proti němu nemají žádné důkazy…

Záběry z filmu Starsky & Hutch
Autor: Warner Bros. US Záběry z filmu Starsky & Hutch

Možná jste netušili, že…

Herecká dvojice Ben Stiller a Owen Wilson má na svém kontě již pěknou řádku komedií. Z těch nejúspěšnějších zmiňme sérii Fotr je lotr, Noc v muzeu, Zoolander či Taková zvláštní rodinka.

Komedii Starsky & Hutch uvidíte v sobotu od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!