Špindl: Krasavec Gránský běhal v mrazu jen ve spodním prádle. Jak to zvládl?

Zimní komedie Špindl přilákala v roce 2017 obrovské množství diváků a později se dočkala i pokračování. Hercům však natáčení ve Špindlerově Mlýně přineslo i řadu trablů.
David Gránský v obležení krásných dam i mrazu.
David Gránský v obležení krásných dam i mrazu.
Bontonfilm

reklama

V pátek od 20:00 na Prima MAX uvidíte českou zimní komedii, která se odehrává v zasněženém Špindlerově Mlýně. Děj filmu pojednává o třech sestrách, které si vyrazí na dámskou jízdu. Cíl týdenního pobytu je předem jasný: Odpočinout si, prožít trochu toho milostného dobrodružství a třeba najít i osudovou lásku.

„Tato komedie je zkrátka ze života,“ usmála se herečka Kateřina Klausová, která se díky natáčení vrátila na místo, kde prožila dětství. „Jezdila jsem tam lyžovat od malička. A v tom hotýlku, kde bydlí moje filmová postava, jsme byli ubytováni na každém školním lyžáku,“ prozradila půvabná herečka.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Špindl - upoutávka

Nebezpečný mráz

Její sestry ztvárnily Anna Polívková s Anitou Krausovou. „Měla jsem z holek velký respekt, obě jsou naprosto skvělé herečky. Ale dopadlo to nad moje očekávání. Po pár minutách na place jsme zjistily, že si všechny, jak se říká, sedneme a spadlo z nás napětí. Pak už to bylo parádní, vnímala jsem je jako své skutečné sestry,“ uvedla Klausová.  

Na filmování jen tak nezapomene David Gránský, který v mrazivém počasí musel stát před kamerou jen ve spodním prádle. „Tohle natáčení bylo jedno z nejzábavnějších v mém životě. Scénář filmu byl tak vtipný, že mě okamžitě dostal, a vlastně mi ani nevadilo, že jsem tam musel běhat úplně nahý v mrazu. Měl jsem vynikající servis. Okamžitě pro mě měli připravené bundy a horký čaj, a tak se to dalo přežít,“ zavzpomínal herec.

Kalná rána s humorem

V dalších rolích uvidíme například Marka Vašuta, Oldřicha Navrátila, Lukáše Pavláska, Alici Bendovou, Jitku Sedláčkovou, Lukáše Langmajera, Karla Zimu nebo Jakuba Koháka. „Už jsem hrál ve filmech mnoho postav, ale pokud nějaká z nich má opravdovou hloubku a skutečně se mi zaryla pod kůži, tak je to bezesporu role ve filmu Špindl. Věřím, že to dokáže ocenit i filmová akademie, nějaká soška by se mi na poličku do obýváku docela hodila,“ uvedl na premiéře se svým typickým humorem Kohák.

„Tvůrci filmu komedii charakterizovali sloganem: Kalná rána v cizích pokojích s cizími lidmi... A to prostě musí dostat úplně každého. Neznám člověka, který by někdy tohle ve svém životě nezažil,“ dodal ještě Kohák.  

V kinech snímek vidělo více než 300 tisíc diváků, tržby činily téměř 44 milionů korun, což je bezesporu výborný úspěch!

Zimní komedii Špindl uvidíte v pátek od 20:00 na Primě.

reklama

reklama