Smím prosit: Kam se kvůli viru SARS přesunulo natáčení romantické komedie?

Příjemná oddechová zábavička se šarmantním Richardem Gerem a pohybově nadanou Jennifer Lopez. Vášeň pro tanec na vás bude z obrazovky přímo dýchat a po dokoukání budete mít nejspíš chuť přihlásit se okamžitě do nejbližších tanečních.
Smím prosit? Vášeň pro tanec na vás bude z obrazovky přímo dýchat.
Smím prosit? Vášeň pro tanec na vás bude z obrazovky přímo dýchat.
Krisolta Film & TV (UK) Ltd.

reklama

V neděli od 20:00 na Prima MAX se dočkáte velké pohody. Je to odpočinkové, je to nenásilné a Jennifer Lopez tu tančí jako z jiného světa. Richard Gere pořád vypadá fantasticky a hraje snad ještě líp a jeho filmový kolega Stanley Tucci je se svými latino tanečními kreacemi k sežrání. Susan Sarandon je pro roli podezíravé manželky možná škoda, ale nevadí. Zkrátka pokud nebudete mít přehnaná očekávání, Smím prosit se lehce stane jedním z vašich oblíbených vánočně-relaxačních bijáků.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Smím prosit? - upoutávka

Hrdina komedie Smím prosit?

Hrdinou je úspěšný právník s dobře našlápnutou kariérou, okouzlující manželkou a milující rodinou. Přesto mu něco chybí. Ubíjí ho každodenní rutina i nuda v manželství a i když si nemá vysloveně na co stěžovat, cítí, že není šťastný.

Smím prosit
Smím prosit

Při své každodenní cestě z práce míjí okna tanečního studia a v nich pokaždé vidí krásnou a smutnou dívku. Jednoho dne se odhodlá a udělá něco, pro co v jeho přesně nalinkovaném, rozumem řízeném životě zatím nebylo místo. Zapíše se do kurzů tance.

„Příběh není pouze o zaneprázdněném muži, který vstoupí do lákavého světa tance, ale o lidech, kteří pomocí tance zjistí, kým skutečně jsou a kým chtějí být,“ uvedl na adresu snímku v jednom z rozhovorů režisér Peter Chelsom. Každá postava v malém tanečním studiu má své zvláštnosti a manýry a studio je v tomto smyslu malým kouzelným světem vyhnanců.

Richard Gere se jednoho dne odhodlá a udělá něco, pro co v jeho přesně nalinkovaném, rozumem řízeném životě zatím nebylo místo. Zapíše se do kurzů tance.
Autor: Krisolta Film & TV (UK) Ltd. Richard Gere se jednoho dne odhodlá a udělá něco, pro co v jeho přesně nalinkovaném, rozumem řízeném životě zatím nebylo místo. Zapíše se do kurzů tance.

Možná jste o filmu Smím prosit? netušili, že…

  • K vytvoření tohoto americko-kanadského remaku inspiroval tvůrce japonský snímek stejného jména, který světlo světa spatřil v roce 1995.
  • Navzdory chicagskému prostředí se většina scén natáčela ve Winnipegu v Kanadě. Tam se natáčecí tým přesunul z Toronta poté, co v metropoli na začátku roku 2003 propukla epidemie SARS.
  • Přímo z natáčení byly odcizeny šperky v hodnotě 4 000 dolarů, které ve filmu nosí Susan Sarandon. Ty se následně našly u zavražděného těla v hotelovém pokoji a o případu vyšla kniha s názvem „Trophy Kill – Shall We Dance Murder“ v překladu něco jako „Zabijácká trofej – Smím prosit vražda“.

 Romantickou komedii Smím prosit? uvidíte v neděli ve 20:00 na Prima MAX!

reklama

reklama