Skvěle napsaní i zahraní Machři

Vypadá to, jako kdyby herci ani netočili film, ale prostě vyrazili na chatu užít si super víkend, někdo z nich vytáhl z batohu kameru a některé okamžiky zvěčnil. Perfektní komedii, ve které všechno funguje tak, jak má, si užijete na Prima MAX v neděli ve 20.00.
Záběry z filmu Machři
Záběry z filmu Machři
Columbia/Sony

reklama

V roce 1979 to byli nerozluční kámoši a taky parta největší školních ztracenců, kteří společně hráli za jeden basketbalový tým. Dneska? No dneska je realita trochu jiná.

Machři - upoutávka
Machři - upoutávka

Když jejich trenér po více než třiceti letech zemře, sejdou se Lenny, Rob, Eric, Kurt a Marcus poprvé od školy na jeho pohřbu. K uctění trenérovy památky se rozhodnou povýšit setkání na prodloužený víkend na chatě u jezera a pozvat i své rodiny.

Záběry z filmu Machři
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Machři

Lenny se od školy vypracoval na úspěšného hollywoodského agenta – odtud jeho přezdívka „Hollywood“. Má sexy ženu a tři rozmazlené děti, které vychovává jejich chůva.
Rob se oženil se ženou, co vypadá jako jeho matka, ale bezmezně ji miluje.
Eric je spolumajitelem úspěšné firmy. Kurt je mužem v domácnosti. A jediný Marcus skončil jako starý mládenec s problémy s alkoholem.

Záběry z filmu Machři
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Machři

Kdo zná komedie z pera Adama Sandlera, už přesně ví, co se stane, když se tahle povedená pětka spolu se svými nejbližšími ocitne na pár dní pohromadě.
Čeká nás solidní sbírka fórů a od začátku do konce nepřerušovaný příval pohody, přičemž je jasné, že natáčení si všichni beze zbytku nadmíru užili.

Záběry z filmu Machři
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Machři

Děti poznávají, že trávit čas před obrazovkami telefonů a počítačů není jediný způsob krácení volného času a že pobyt venku jim může nabídnout nečekaně pestrou zábavu. Tatínci se zase musí poprat s generačním střetem a procitnutím do reality zvané: už mi sakra není náct. Vtípky a gagy přitom sypou z rukávů a všechno tu zkrátka šlape jedničku.
Prvotřídní Sandlerovina! 

Záběry z filmu Machři
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Machři

 Možná jste o filmu Machři netušili že...

  • Režisér snímku Dennis Dugan se mihne i před kamerou, konkrétně v roli rozhodčího.
  • Jak bývá u Adama Sandlera zvykem, není jen ústřední hereckou postavou snímku. Podílel se i na napsání scénáře a komedii produkoval.
  • Sandlerovi herečtí parťáci Kevin James, Chris Rock, David Spade a Rob Schneider jsou přátelé i v reálném životě, proto duchovnímu otci projektu nedalo moc práce je ke spolupráci přesvědčit.
  • V menších rolích se zde objeví i Steve Buscemi a Jamie Chung, se kterými se Adam Sandler seznámil při natáčení snímku Když si Chuck bral Larryho.

reklama

reklama