Seznamte se s tajnou službou Kingsmanů. Má James Bond konkurenci?

Pamatujete, když jste byli v pubertě a snili jste o filmu plném drsných padouchů a ještě drsnějších agentů? O filmu, který by byl neuvěřitelně zábavný (často až na hraně), drsný, nekorektní a dravý? Tak se těšte! Dočkáte se v sobotu na Primě MAX od 20.00.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kingsman: Tajná služba - upoutávka

reklama

Matthew Vaughn – jeho jméno vám možná nic neřekne, ale filmy, na kterých pracoval, dozajista ano. Kick-Ass, X-Men: První třída, Hvězdný prach, Podfu(c)k, Sbal prachy a vypadni… Některé režíroval, na některých se podílel jako producent. Každopádně zdá se, že na co tenhle mladý, talentovaný Brit sáhne, promění v úspěch.

Záběry z filmu Kingsman: Tajná služba
Autor: 20th Century Fox Záběry z filmu Kingsman: Tajná služba


Kingsman je splněním klukovského snu o pořádně nadupaném špionážním filmu. Zapomeňte na sofistikovaného Bonda. Kingsman je ten pravý úlet. Kdo nemáte smysl pro humor (a nadhled!), nedokážete se na 129 minut oprostit od morálních zásad a bavit se těmi nejšílenějšími nápady, tak prosím sledujte nejdřív jen tak po očku, abyste si hned na úvod nepřivodili šok. Vy ostatní se pohodlně usaďte a připravte se na jízdu. Nekorektní, bizarní a hodně šílenou.

Záběry z filmu Kingsman: Tajná služba
Autor: 20th Century Fox Záběry z filmu Kingsman: Tajná služba


Gary „Eggsy“ Unwin nepatří, jak už jeho jméno napovídá, mezi ty nejšťastnější kluky. Má sice extrémně vysoké IQ a nebývalé schopnosti, ale štěstí mu poslední dobou příliš nepřeje. Před nedávnem opustil armádu a teď bydlí se svojí nesamostatnou matkou, jejím násilnickým partnerem a malou sestrou. Poflakuje se s kamarády po ulici a jednoho dne se dostane do křížku se zákonem. Naštěstí si vzpomene na medaili, kterou mu jako malému klukovi věnoval Harry Hart (Colin Firth), přítel jeho otce, když spolu sloužili vlasti – předtím než jeho otec nešťastně zemřel. Zavolá na číslo na medaili a otevře se mu svět, o kterém neměl ani tušení.
Harry si bere Eggsyho pod svá křídla. Ujímá se jeho výcviku a vychová z něj jednoho z nejlepších kadetů tajné špionážní organizace Kingsman, jíž je sám členem.

Záběry z filmu Kingsman: Tajná služba
Autor: 20th Century Fox Záběry z filmu Kingsman: Tajná služba

Co jste možná netušili…

V září do kin konečně dorazilo toužebně očekávané pokračování Kingsmanů s podtitulem Zlatý kruh. Režie se opět ujal Matthew Vaughn a znovu se tu setkáme se starými známými hrdiny z jedničky plus nově třeba s Halle Berry, Julianne More či Channingem Tatumem.

Režie: Matthew Vaughn
Předloha: Mark Millar (komiks), Dave Gibbons (komiks)
Scénář: Matthew Vaughn, Jane Goldman
Kamera: George Richmond
Hudba: Henry Jackman, Matthew Margeson
Hrají: Colin Firth, Taron Egerton, Mark Strong, Samuel L. Jackson, Sofia Boutella, Sophie Cookson, Michael Caine, Mark Hamill, Jack Davenport, Edward Holcroft, Geoff Bell
Rok uvedení: 2014

reklama

reklama