Sezn@mka: Proč Langmajer s Gondíkovou strávili na place pouze jeden den?

Romantická komedie Sezn@mka dává už zavináčem v názvu jasně najevo, že se zabývá moderními formami seznamování. Jak vypadalo natáčení?
Jiří Langmajer v komedii Sezn@mka.
Jiří Langmajer v komedii Sezn@mka.
Bontonfilm

reklama

V pátek od 20:00 na Prima MAX uvidíte komedii s Jiřím Langmajerem v hlavní roli, který hraje šéfa seznamky. Charismatický herec se během natáčení musel vypořádat s řadou překážek. „Moje postava měla představovat novodobého Kristiána, který to s ženami umí, dokáže je okouzlit a svést. S tím bych snad ještě problém neměl. Když mi ale paní režisérka oznámila, že k tomu musí být ještě zdatný tanečník, s tím už jsem problém měl. Snažil jsem se z toho nějak vykroutit, ale všechno bylo marné. Rovnou mě poslala k choreografovi a bylo to,“ prozradil na premiéře filmu Langmajer.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Seznamka - upoutávka

Seznamování pro každého?

Další nemalé překvapení na něj čekalo na Kanárských ostrovech, kde měl v jedné scéně surfovat v ledovém oceánu. „Copak o to, studená voda mi nevadila, ale jezdit na tom prkně bylo něco... Nakonec jsem zvolil svéráznou techniku, ležel jsem na prkně jako lachtan a dělal, že to umím,“ vylíčil herec.

Jeho filmovou manželku ztvárnila Adéla Gondíková, se kterou v té době skutečně tvořili pár, ale svatbu měli až o pár let později. „Přestože jsme tam oba měli hlavní role, na place jsme měli pouze jeden společný natáčecí den. Jak to tak v komediích bývá, manžel se manželce moc nevěnuje,“ uvedla s úsměvem herečka. Film je podle ní hodně ze života. „Mám mnoho přátel, kteří se přes seznamku seznámili a někteří se i vzali,“ uvedla herečka. Sama by ale touto cestou navazování nových kontaktů nešla. „Příznivcem sociálních sítí opravdu nejsem,“ dodala. 

Výrazný debut

Za komedií stojí Zita Marinovová, která tím debutovala hned ve třech rolích najednou: jako scenáristka, režisérka i producentka. Natočení filmu bylo pro ni splněným snem. „Pro celý projekt bylo zásadní, že Jiří Langmajer přijal moji nabídku. Už když jsem psala scénář, viděla a slyšela jsem ho v hlavní roli. Osobně jsem ho ale tehdy vůbec neznala, nikdy jsme spolu nemluvili. Poprvé mi přes svého agenta vzkázal, že nemá čas. Vyšlo to až napodruhé. Vzápětí pak roli přijala i Adéla Gondíková a všechno začalo jít snadněji,“ přiblížila Marinovová. 

Ve filmu dále uvidíme Lukáše Pavláska, Jaroslavu Obermaierovou, Ivu Kubelkovou, Zuzanu Kajnarovou, Ladislava Hampla, Petra Vondráčka, Šárku Vaculíkovou, Marii Doležalovou nebo Martina Krause.

Komedii Sezn@mka uvidíte v pátek od 20:00 na Prima MAX nebo si ji můžete přehrát přímo na webu:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!