Sexy a napínavá Posedlá

Idris Elba a Beyoncé v hlavních rolích manželů, jejichž pokojný rodinný život se stane terčem komplotu ctižádostivé mladé ženy. Psychologický thriller o pavučině lží a nástrah, která se pomalu uzavírá ve smrtelnou smyčku, si pusťte na Prima MAX v sobotu ve 20.00.
Záběry z filmu Posedlá
Záběry z filmu Posedlá
Sony Pictures

reklama

Derek Charles (Idris Elba) má v životě snad úplně všechno: milující manželku, se kterou mu to i po letech od svatby klape, zdravého syna, úspěšnou kariéru, nový dům a spoustu peněz.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Posedlá - upoutávka

Jenže pak onemocní Derekův dlouholetý asistent a do firmy nastoupí na záskok mladá a ctižádostivá Lisa.

Záběry z filmu Posedlá
Autor: Sony Pictures Záběry z filmu Posedlá

Lisa je velmi krásná žena, ale bohužel je i velmi psychicky nevyrovnaná a je to zdatná manipulátorka. A Derekův život se brzy ocitne ve vleku událostí, nad kterými nejenže nemá absolutně žádnou kontrolu, ale navíc přímo ohrožují jeho manželství a pozici ve firmě. Lisa propadá posedlosti Derekem víc a víc.

Záběry z filmu Posedlá
Autor: Sony Pictures Záběry z filmu Posedlá

Z nevinného flirtu se stává noční můra, která, zdá se, nemá konce. Lisa se nezastaví před ničím – před sváděním v garážích, zdrogováním, ulehnutím do Derekovy postele či vydáváním se za jeho manželku. Je jasné, že tohle nemůže skončit dobře.   

Záběry z filmu Posedlá
Autor: Sony Pictures Záběry z filmu Posedlá

Obstojně natočený thriller, který vám nabídne přesně to, co od thrilleru s Beyoncé čekáte: slušnou zábavu, která vás na hodinu a půl bez problémů zabaví, podívanou na krásné herečky, komplot, ze kterého mrazí, a na konci i fyzickou konfrontaci dvou hlavních hrdinek, která zajisté potěší především mužskou část obecenstva.

Ta ženská si zase užije bezvadný herecký výkon Idrise Elby, který je tu za největšího sympaťáka a navíc vzor manželské věrnosti, takže spokojeni budou vlastně všichni. A skvělý hudební soundtrack už je jen třešničkou na dortu. 

Záběry z filmu Posedlá
Autor: Sony Pictures Záběry z filmu Posedlá

Možná jste o filmu Posedlá netušili, že...

  • Toto byla první role Beyoncé ve filmu, ve které nezpívá, i když na konci při závěrečných titulcích zazní její song z alba Smash Into You.
  • Snímek vyhrál cenu ASCAP Filmových a televizních hudebních cen v kategorii Top kasovní trhák.

Režie: Steve Shill, Mark S. Jacobs
Scénář: David Loughery
Kamera: Ken Seng
Hudba: Jim Dooley
Hrají: Idris Elba, Ali Larter, Beyoncé, Jerry O'Connell, Christine Lahti, Bruce McGill, Scout Taylor-Compton, Richard Ruccolo, Ron Roggé, Nelson Mashita, Dana Cuomo
Rok uvedení: 2009

reklama

reklama