Sexy 40: Vzácná role pro krásnou Catherine Zeta-Jones, která si role hodně vybírala

Když se potkají dvě zraněné duše, může z toho být láska jako trám nebo taky jen krásné přátelství. Hrdince americké romantické komedie Sexy 40 je o šestnáct let víc než mladíkovi, který se do ní zamiluje. On v tom nevidí žádný problém. Ona obrovský. Vynikající Catherine Zeta-Jones a Justin Bartha!
Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones
Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones
AQS A.S.

reklama

V pondělí od 20:00 na Prima MAX uvidíte, jak se Sandy (Catherine Zeta-Jones) úplnou náhodou dozvídá, že její manžel spí s jinou ženou. A její pohodlný život maminky v domácnosti, která vychovává dvě děti a žije v krásné vilce na předměstí, se zhroutí jako domeček z karet. Rozvod a stěhování do centra New Yorku ale přinese pro Sandy jakoby nové nadechnutí, svobodu, super práci a postupně i spřízněnou duši.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sexy 40 - upoutávka

Něžným chlapíkem, který ani trochu netlačí na pilu a zpočátku nešťastnou Sandy jen pozoruje a hodně jí pomáhá, je čtyřiadvacetiletý Aram (Justin Bartha). Dokončil sice vysokou a měl by se snažit dostat skvěle placenou práci, ale ošklivě se v životě zklamal. A to ho drží hodně zpátky. Hledá svoje místo ve světě, žije u rodičů a pracuje v kavárně. Když ho Sandy jednou požádá, jestli by jí nepohlídal děti, otevře se pro Arama nový svět. Zjišťuje, že ho baví práce s dětmi. A časem se taky pořádně zakouká do své šéfky.

Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones
Autor: AQS A.S. Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones

Má ale věkově nevyvážený vztah šanci? Všechno sice vypadá dost růžově, ale jen do okamžiku, kdy se stane něco, co Sandy a Arama rozdělí. Nenechte si ujít tenhle kvalitní biják. Čeká vás dost zajímavý konec!

Těšte se na:

 • Herce
 • New York!
 • Výborné dětské hlášky
Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones
Autor: AQS A.S. Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones

Co vás na filmu Sexy 40 zajímá…

 1. Český název této romantické komedie Sexy 40 (2009) by mohl být možná pro někoho tahákem, ve skutečnosti však absolutně nevystihuje, o co ve filmu jde. Na druhou stranu Catherine Zeta-Jones je sice skutečně jedna z nejkrásnějších žen planety, takže úplně lživý český název také není.
 2. V anglickém originále se však film jmenuje The Rebound, což je označení pro vztah, který muž či žena naváže poměrně záhy po rozchodu s dřívějším partnerem. Slovo rebound znamená taky odrzazit se, odskočit. Díky novému vztahu se člověk odrazí ze dna…
 3. Pro Catherine Zeta-Jones byl film Sexy 40 první po třech letech natáčecí přestávky. A pak si dala zase další pauzu, než natočila v roce 2012 film s Brucem Willisem Lay the Favorite.
  Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones
  Autor: AQS A.S. Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones
 4. Film Sexy 40 není typická přeslazená romantická komedie. Navíc má tak trochu otevřený konec. Ačkoli je to skvělý film, jeho americký distributor se rozhodl vůbec ho nepouštět v kinech, objevil se jen na DVD nosičích a později v televizi.
 5. Režisér filmu Bart Freundlich kromě několika filmů jako například Chyťte tu holku, Trust the man či World traveler natočil také několik dílů slavného seriálu Californication s Davidem Duchovnym.
 6. Bart Freundlich ve filmu Sexy 40 točil vlastně téma, které zná. On sám je o deset let mladší než jeho žena a herečka Julianne Moore. Naopak Catherine Zeta-Jones je o 25 let mladší než její manžel, herec Michael Douglas.
 7. Aramovi filmoví rodiče jsou výtečně ztvárnění židovští manželé Roberta a Harry Finklesteinovi, které si zahráli Joanna Gleason a vynikající zpěvák a herec Art Garfunkel. Ten se proslavil nesmrtelnými songy, které zpíval ve dvojici se zpěvákem Paulem Simonem.
Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones
Autor: AQS A.S. Záběry z filmu Sexy 40 s Catherine Zeta-Jones

Režie: Bart Freundlich
Scénář: Bart Freundlich
Kamera: Jonathan Freeman
Hudba: Clint Mansell
Hrají: Catherine Zeta-Jones, Justin Bartha, John Schneider, Lynn Whitfield, Art Garfunkel, Sam Robards, Rob Kerkovich, Andrew Cherry, Kelly Gould, Kate Jennings Grant, Jake Cherry
Rok uvedení: 2009

Romantickou komedii Sexy 40 uvidíte v pondělí od 20:00 na Prima MAX nebo si ji přehrajte v našem archivu:

reklama

reklama