Sedm životů se pokusí zachránit Will Smith

Will Smith opět dokazuje, že je pan herec, a režisér Gabriel Muccino (Štěstí na dosah), že má nebývalý talent pro dojemné příběhy, u kterých nezůstane jedno oko suché. Čekejte intenzivní, emocemi nabitý zážitek s excelentním hudebním doprovodem. V pondělí ve 20.00 na Prima MAX.
Záběry z filmu Sedm životů
Záběry z filmu Sedm životů
Columbia/Sony

reklama

Tajemný Ben Thomas (Will Smith) je muž, kterého trápí obrovské výčitky svědomí. Traumatizující vzpomínky na 7 sekund, které otřásly jeho světem, ho vedou k zoufalé touze odčinit vše, co je v jeho silách odčinit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sedm životů - upoutávka

Rozhodne se dát sedmi lidem, kteří zoufale potřebují pomoc, opravdu výjimečný dar, který navždy změní jejich životy. Na začátku je sedm jmen. Sedm jmen, která mají jednu věc společnou: všech sedm vybraných lidí se ocitlo v kritické situaci a zoufale potřebují pomoc, ať už duchovní, finanční či lékařskou – a nemají nejmenší tušení o tom, že si je Ben pečlivě vybral jako aktéry své cesty za spásou.

Záběry z filmu Sedm životů
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Sedm životů

Ben prodá dům a vzdá se většiny materiálních věcí, jen aby dokázal dát jejich životu naději a svému opět smysl. Mezi těmi, které si vybral, je například slepý houslista Ezra (Woody Harrelson) či krásná a optimistická, ale velmi nemocná Emily (Rosario Dawson), která ale nečekaně zasáhne do Benova jinak perfektního plánu. Podaří se jí zbourat všechny ochranné bariéry, které kolem sebe vystavěl, a probudit v jeho srdci lásku, ve kterou už nedoufal. Jenže toto nečekané štěstí má i svoji odvrácenou stránku – závisí na tom, zda Ben svůj dlouho připravovaný plán dokončí anebo se ho vzdá.  

Záběry z filmu Sedm životů
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Sedm životů

Věděli jste o filmu Sedm životů, že…

  • Režisér snímku Gabriel Muccino a herec v hlavní roli a producent v jedné osobě Will Smith se potkali už jednou. V roce 2006 spolu natočili film Štěstí na dosah, který si vysloužil nominaci na Oscara v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli. Na obou filmech se rovněž podílelo asi 30 členů štábu, včetně obsazení klíčových pozic.
  • Herce, který bude hrát jeho bratra Michaela Ealyho, si vybral sám Will Smith.
  • Mladého Bena Thomase si zahrál adoptovaný syn Toma Cruise a Nicole Kidman, Connor.
  • Po dotočení Sedmi životů si Will Smith dal poměrně dlouhou hereckou pauzu, nejdelší v jeho prozatímní herecké kariéře. Před kameru se opět vrátil po třech letech ve snímku Muži v černém 3.  

reklama

reklama