Rozpoutané peklo udeří na Prima MAX

Katastrofický snímek s Piercem Brosnanem a Lindou Hamilton exploduje v úterý ve 20.00.
Pierce Brosnan a Linda Hamilton zažijí Rozpoutané peklo
Pierce Brosnan a Linda Hamilton zažijí Rozpoutané peklo
cloudfront.net

reklama

Před čtyřmi lety geolog Harry (Pierce Brosnan) prožil zdrcující sopečnou erupci, která ho navždy poznamenala osobní ztrátou.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rozpoutané peklo - upoutávka

Pronásledován minulostí je jako depresemi zmáhaná troska převelen na úpatí hory Dante's Peak, pod nímž se rozkládá stejnojmenné malebné městečko. Má se jednat o klidný úkol, při němž si Harry odpočine..

Záběry z filmu Rozpoutané peklo
Autor: US Universal Pictures Záběry z filmu Rozpoutané peklo

Jenže pak dojde k objevu, že akutně hrozí další sopečná erupce. A místní úřady jsou natolik tupé, že mu to nechtějí věřit.

Okolí sopek patří mezi neuvěřitelně levné parcely k zabydlení... Leč když si však pak hora vyfoukne svůj díl pyroklastického mračna, ukáže se, že šetřit úplně na všem se nemusí vyplatit.

Záběry z filmu Rozpoutané peklo
Autor: US Universal Pictures Záběry z filmu Rozpoutané peklo

Na co se ve filmu Rozpoutané peklo můžete těšit

  • Uvidíte v něm mladického Pierce Brosnana, kterému bude sekundovat Linda "Sára Connorová" Hamilton
  • Na řemeslně podaný katastrofický film s řadou fyzických efektů, které se dělaly jenom v éře před rozvojem počítačů. Jinými slovy – spousta hořících domků, tklivá úmrtí a jedinečná atmosféra drsných 90. let! :)

reklama

reklama