Rodičovský manuál aneb Babi, dědo, pohlídejte nám děti!

Americká komedie Rodičovský manuál představuje mladou americkou rodinu, která žije odděleně od svých prarodičů. Jenže jednoho dne nastane situace, kdy „mladí“ potřebují hlídání. A tak babička s dědou sedají na letadlo a letí vstříc dobrodružství se svými vnoučaty. Těšte se na super zábavu! V pondělí ve 20.00 na Prima MAX!
Rodičovský manuál - Obrázek 1
Rodičovský manuál - Obrázek 1

reklama

Artiemu Deckerovi (Billy Crystal) se moc nechtělo letět přes půl Ameriky hlídat tři vnoučata. Jenže jeho žena Diane (Bette Midler) děti miluje, i přesto, že za vnoučaty tak často nejezdí. Takže na prosbu své dcery Alice (Marisa Tomei) okamžitě kývla. Chce své dceři pomoct a navíc razí teorii, že být prarodičem je jako dostat druhou šanci vychovávat. Manžela přemluví a za vnoučaty se jede!!!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rodičovský manuál - upoutávka

Jenže děda Artie a babi Diane jsou ze staré školy. A nové benevolentní metody výchovy jim příliš nesedí. Třem nevychovaným dětem zase nesedí drsnější metody babičky a dědy. Takže co se bude dít až za Alicí a jejím manželem (Tom Everett Scott) zapadnou dveře? Přežijí tři děcka péči svých prarodičů? Zdá se, že mírně nesourodá skupinka se postupně spřátelí a celou rodinu tenhle pobyt neuvěřitelně stmelí.

Billy Crystal (vlevo) v akci
Autor: 20 th Century Fox Billy Crystal (vlevo) v akci

Co vás čeká?

  • vtipné dialogy a přesné hlášky z rodinného života
  • výborní Billy Crystal a Bette Midler v rolích dědy a babičky
  • relax – zábava – smích

Nenechte si ujít výbornou americkou rodinnou komedii Rodičovský manuál. V pondělí ve 20.00 na Prima MAX!

Záběry z filmu Rodičovský manuál
Autor: 20th Century Fox Záběry z filmu Rodičovský manuál

Režie: Andy Fickman 
Scénář: Lisa Addario, Joe Syracuse 
Kamera: Dean Semler 
Hudba: Marc Shaiman 
Hrají: Marisa Tomei, Bailee Madison, Billy Crystal, Tom Everett Scott, Bette Midler, Gedde Watanabe, Rhoda Griffis, Brad James, Madison Lintz
Rok uvedení: 2012

Záběry z filmu Rodičovský manuál
Autor: 20 th Century Fox Záběry z filmu Rodičovský manuál

4 x o filmu Rodičovský manuál

1. Rodičovský manuál (2012) znovu dokazuje, jak moc diváci milují dobré rodinné komedie. A to, i když používá zaběhaná klišé, která jste už mnohokrát viděli. Výdaje na výrobu filmu se sice vyšplhaly na 22 milionů dolarů. Díky vysoké návštěvnosti však snímek vydělal 120 milionů !

2. Slavného herce Billyho Crystala jsme neviděli v hlavní roli od filmu Přeber si to znovu z roku 2002. To je dlouhých deset let. Vždy vtipem sršící muž se za tu dobu přehrál do role dědečků. A i tady pořádně zazářil.

3. Film se natáčel na podzim a začátku zimy. Tráva byla už dost seschlá. A tak ji filmaři museli digitálně dobarvit na zelenou.

4. Marisa Tomei hraje v Rodičovském manuálu Alice - dceru Bette Midlerové a Billyho Crystala. Ve skutečnosti je Crystal jen o 16 let starší, než Tomei. A Midlerová jako filmová bábinka je jen o 19 let starší než její filmová dcera.

Záběry z filmu Rodičovský manuál
Autor: 20 th Century Fox Záběry z filmu Rodičovský manuál

Odkud je znáte?

  • Tak trochu semetrika Bette Midler rozhodně nemá parametry filmové star. Je malá, s výrazným nosem, má nadváhu a není typická krasavice. Přesto její rázné a mírně trhlé ženy, které na plátně ztvárňuje, diváci milují. Nezapomenutelná je ve Stepfordských paničkách (2004), Klubu odložených žen (1996), také ve filmu Stará láska nerezaví (1997) anebo v čarodějné pohádce Hokus pokus (1993).
  • Billy Crystal alias dědeček má na svém kontě nestárnoucí trháky typu: Když Harry potkal Sally (1989), Dobrodruzi z velkoměsta (1991), seriál Frasier (1993), Přeber si to znovu (1999). Ačkoli ani on nikdy nepatřil mezi typické hezouny, vždycky byl velmi plastická figura a doslova gejzír vtipů. Je fakt, že námět na Rodičovský manuál si napsal sám pro sebe. Důležité však je, že ačkoli Billy Crystal prokazatelně stárne, ten neuvěřitelný náboj a šarm má pořád.

reklama

reklama