Prima MAX slaví 5. narozeniny. Které hvězdně obsazené premiéry brzy uvidíte?

Pět let vysílání a pět narozeninových premiér s celou řadou hereckých hvězd! V pátek 20. listopadu oslaví filmový kanál Prima MAX své páté narozeniny a divákům přinese premiéry snímků s hvězdným hereckým obsazením.
Penélope Cruz a Javier Bardem ve snímku Všichni to vědí.
Penélope Cruz a Javier Bardem ve snímku Všichni to vědí.
Cinépolis Distribución

reklama

Filmový kanál Prima MAX pro své fanoušky připravil u příležitosti svých pátých narozenin (20. listopadu) pět filmových premiér s hvězdným hereckým obsazením. Pomyslná narozeninová oslava začne už ve středu 11. listopadu psychologickým thrillerem Všichni to vědí se španělskými hereckými hvězdami Penélope Cruzovou a Javierem Bardemem. Další týden, ve čtvrtek 19. listopadu, představí film Zlo s lidskou tváří herce Zaca Efrona v roli jednoho z nejznámějších sériových vrahů moderní historie – Teda Bundyho.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Všichni to vědí - upoutávka

V neděli 22. listopadu odvysílá Prima MAX americko-evropské fantasy se Sigourney Weaverovou Volání netvora: Příběh života. Na nevšední výlet do nedávné historie diváky vezme ve čtvrtek 26. listopadu oceňovaná komedie Ztratili jsme Stalina s celou řadou hereckých es včetně Steva Buscemiho. Sérii narozeninových premiér završí v neděli 29. listopadu životopisný snímek Tesla. Roli geniálního vynálezce Nikoly Tesly ztvární Ethan Hawke. Listopadovou filmovou nabídku doplní celá řada dalších titulů. Ať už oblíbené české komedie, špionážní thrillery s Jamesem Bondem, tvorba režiséra Ridleyho Scotta, katastrofická dramata nebo filmy s hollywoodskou hvězdou z Ukrajiny Olgou Kurylenko.

Divácké hity

A které filmy bavily diváky od začátku roku 2020 nejvíce? Nejúspěšnějším snímkem se stala akční bondovka Quantum of Solace s Danielem Craigem, která přilákala k obrazovkám 315 000 diváků. Na druhé příčce se umístila nesmrtelná česká komedie Na samotě u lesa, vysílaná 28. května (285 000 diváků). A třetím nejúspěšnějším filmem roku 2020 je romantická komedie s Goldie Hawnovou a Kurtem Russellem Přes palubu, vysílaná 25. května (284 000 diváků). Letošní úspěchy sledovanosti zamíchaly i s žebříčkem nejúspěšnějších filmů od začátku vysílání Prima MAX v roce 2015. Hned sedm filmů uvedených v roce 2020 se probojovalo do TOP desítky – Quantum of Solace, Na samotě u lesa, Přes palubu, Poslední prázdniny, Bohové musejí být šílení 2, Casino Royale a Policajtka.

Hvězdná pětiletka

„Mám velkou radost, že Prima MAX kontinuálně roste, a letošní rok byl zatím tím nejúspěšnějším. Meziročně stanice navýšila celodenní share v cílové skupině 15+ o 0,37 p. b. na současných 2,81 % a nejvíce v historii se jí dařilo během posledního říjnového týdne tohoto roku, kdy podíl na publiku dosáhl v 15+ v prime time 3,75 %, a v 15–69 dokonce 4,28 %. Nárůst sledujeme také ve strategické obchodní skupině 15–69. Když srovnáme loňský a letošní říjen, tak se celodenní share navýšil o 0,56 p. b., tedy z 3,15 % na současných 3,71 %,“ říká programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek.

V pořadí pátý kanál skupiny Prima s převážně filmovým obsahem své vysílání zahájil 20. 11. 2015 českou televizní premiérou hitu Vlk z Wall Street, kterou si nenechalo ujít 135 000 diváků. Kanál Prima MAX si diváci oblíbili i mimo televizní obrazovky, tradiční letní Prima MAX kino navštěvuje pravidelně více než deset tisíc diváků, kteří hlasují pro nejlepší český film uplynulého roku. „Letošní léto jsme bohužel z důvodu probíhající pandemie a nařízených hygienických opatření Prima MAX kino neotevřeli. Věřím ale, že nám fanoušci zachovají přízeň a kino navštíví příští rok,“ říká marketingový ředitel skupiny Prima Aleš Pýcha.

reklama

reklama