Přes noc třicítkou: Jennifer Garner se na roli dívenky připravovala velmi svědomitě. Jak?

Milá Jennifer Garner a sympaťák Mark Ruffalo v pohodové komedii, variaci na snímek Velký s Tomem Hanksem, jenže tentokrát v dámském podání. Velký kasovní trhák, vtipný a dojemný v těch správných momentech.
Mark Ruffalo a Jennifer Garner ve filmu Přes noc třicítkou.
Mark Ruffalo a Jennifer Garner ve filmu Přes noc třicítkou.
Columbia Pictures

reklama

V pondělí od 20:00 na Prima MAX se zase trochu vrátíme do dětství. Nic proti Jennifer Garner, jejíž herecké kvality jsou neodiskutovatelné a která svou roli zahrála s tou správnou mírou uhozenosti a roztomilosti. Jestli bychom ale měli vyzdvihnout výkon jen jednoho herce, tak to bude Mark Ruffalo, na něhož je zkrátka radost pohledět (i když nejste zrovna čerstvá třicítka). Profík každým coulem dokázal snímku vdechnout duši a povýšit ho nad průměr žánru. Civilní herecký výkon, chemie mezi hlavními protagonisty, vtip… Tahle lehce stravitelná porce humoru přijde určitě vhod.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přes noc třicítkou - upoutávka

Po nevydařené narozeninové oslavě si třináctiletá Jenna nepřeje nic jiného, než stát se ze dne na den atraktivní třicítkou se svým vlastním životem. Nebýt už závislá na rodičích, kteří ji nechápou, ani terčem posměchu kamarádek, které ji právě na její narozeninové oslavě pěkně vypekly. A co se nestane!

Záběry z filmu Přes noc třicítkou
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Přes noc třicítkou

Den po narozeninách se Jenna probudí, ale ne ve své staré ložnici, ale úplně jinde a po boku atraktivního mladého muže. Postupně si Jenna začíná skládá obrázek toho, co se přihodilo – nějakým zázrakem se ocitla v sedmnáct let vzdálené budoucnosti. Píše se rok 2004 a jí je skutečně 30! Má vlastní byt, skvělou práci a přítele. Jenže něco jí, zdá se, chybí – dávný přítel z dob, kdy jí bylo 13, Matt. Začne po něm pátrat a ukáže se, že spolu už léta nemluvili. Navíc, Matt je zasnoubený a plánuje svatbu.

Možná jste o filmu Přes noc třicítkou netušili, že…

  • Přípravu na roli pojala Jennifer Garner svědomitě. Uspořádala hned několik pyžamových párty s třináctiletými holkami a s puberťáky trávila čas i při jiných příležitostech.
  • V roli redaktorky chystá Jennifer Garner vydání časopisu, na jehož obálce je Jennifer Lopez – bývalá snoubenka Bena Afflecka, kterého si Jennifer rok po premiéře snímku vzala za muže.
  • Do hlavní role snímku byly zvažovány Gwyneth Paltrow, Renée Zellweger nebo Hilary Swank.
  • Některé scény Jennifer s Markem Ruffalem byly čistou improvizací. 

Režie: Gary Winick
Scénář: Josh Goldsmith, Cathy Yuspa
Kamera: Don Burgess
Hudba: Theodore Shapiro
Hrají: Jennifer Garner, Mark Ruffalo, Judy Greer, Andy Serkis, Kathy Baker, Marcia DeBonis, Kiersten Warren, Joe Grifasi, Mary Pat Gleason
Rok uvedení: 2004

Komedii Přes noc třicítkou uvidíte v pondělí od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!