Před svatbou ne! Proč v komedii nehrála Jennifer Aniston či Cameron Diaz?

Vztahová krimikomedie Před svatbou ne! se pyšní hvězdným hereckým obsazením – nechybělo však mnoho a mohlo to vypadat úplně jinak…
Gene Hackman, Sigourney Weaver a Jennifer Love Hewitt v hlavních rolích komedii Před svatbou ne!
Gene Hackman, Sigourney Weaver a Jennifer Love Hewitt v hlavních rolích komedii Před svatbou ne!
MGM

reklama

V sobotu od 20.00 se na Prima MAX přesvědčíte, že americká romantická komedie o matce a dceři, které se živí tím, že obírají o peníze bohaté muže, nikdy neomrzí. Díky vtipným scénám a nečekaným zápletkám se budete bavit a smát od začátku filmu až do konce. Scénář k filmu napsali Paul Guay a Stephan Mazur, autoři snímku Lhář, Lhář s Jimem Carreym v hlavní roli, které doplnil ještě Robert Dunn.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Před svatbou ne! - upoutávka

Neshody před kamerou i za ní

Cesta k realizaci tohoto scénáře ale nebyla jednoduchá. Přípravy probíhaly několik dlouhých let. Pánové dbali na každý detail, všichni tři byli perfekcionisté, a na to neměl nervy každý. Jejich původní představa byla, že režie se ujme Doug Liman a hlavní role matky Max a dcery Page obsadí hvězdy Cher a Jennifer Aniston. Obě dámy kvůli zdlouhavým procesům a konfliktům v plánech ale nakonec z projektu vycouvaly. 

Režisér Liman si za ně našel náhradu poměrně rychle a trio scenáristů mu jeho výběr jednohlasně odsouhlasilo. Novými adeptkami totiž byly Anjelica Huston a Cameron Diaz. Když už se konečně schylovalo k natáčení, nastaly další komplikace. Mezi Limanem a tvůrci docházelo k hádkám kvůli některým scénám, které si každý představoval trochu jinak. Nakonec Limanovi došla trpělivost a práskl dveřmi. Svoji účast kvůli tomu následně odřekly i obě herečky, které se postavily za režiséra a s jiným točit nechtěly. A začínalo se v podstatě od nuly.

Konec problémům?

Po důkladném konkurzu byla do role matky Max vybrána Sigourney Weaver a do role dcery Page Alicia Silverstone. Zatímco prvně jmenovaná si s tvůrci pracovně i lidsky sedla okamžitě, Alicia s nimi měla velké rozepře, které vyvrcholily tím, že pouhých pár dní před první klapkou oznámila, že končí. Narychlo tak byla angažována půvabná Jennifer Love Hewitt. Lidové rčení „Kdo si počká, ten se dočká“ v tomto případě platilo stoprocentně. Herecké obsazení zafungovalo skvěle a tato komedie diváky po celém světě baví už téměř dvacet let.

Komedii Před svatbou ne! uvidíte v sobotu od 20.00 na Prima MAX.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!