Před svatbou ne! A po svatbě už vůbec ne…

Nadprůměrná komedie se Sigourney Weaver a Jennifer Love Hewitt, které skvěle doplňují jedinečný Gene Hackman a Ray Liotta v rolích jejích (ne)chtěných nápadníků. Černý humor, kvalitní fórky a výborný herecký casting si vychutnejte v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.
Před svatbou ne!
Před svatbou ne!

reklama

Vypadá to zcela jasně – chudák Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla ano nenapravitelnému záletníkovi, obchodníkovi s kradenými auty Deanu Cumanonnovi. Jenže po nevydařené svatební noci najde novomanžela v náruči jeho sličné mladé sekretářky – ani ne čtyřiadvacet hodin po obřadu! Angela požaduje okamžitý rozvod, se kterým provinilec rád souhlasí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Před svatbou ne! - upoutávka

Bleskové manželství ho vyjde na 300 tisíc dolarů a pěkný nový bourák.
Střih, klapka: Angela Nardino, ve skutečnosti Max Conners, je velmi krásná, chytrá a vypočítavá žena, která si vydělává poněkud netradičním a ne zcela legálním způsobem: spolu se svou dcerou Page (Jennifer Love Hewitt) jsou sehraná dvojka sňatkových podvodnic.

Záběry z filmu Před svatbou ne!
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Záběry z filmu Před svatbou ne!

Zatímco Max lapne vytipovaného zámožného ptáčka do zlaté klícky manželství, její vnadná dcera ho vzápětí svede. Než však dojde na věc, Max dvojici odhalí a požaduje okamžitý rozvod, při kterém nevěrníka oškube jak vykrmeného kohouta. 

Jenže tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Nebo taky: na každého jednou dojde. 

Jak se má brzy ukázat, i byznys ruinování bohatých mužů má svá úskalí.

Záběry z filmu Před svatbou ne!
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Záběry z filmu Před svatbou ne!

Možná jste nevěděli, že…

  • Gene Hackman hraje ve snímku tabákového magnáta a náruživého kuřáka, ač sám ve skutečnosti nekouří. Domnělé cigarety ve filmu jsou jen neškodné bylinkové náhražky, které používají odnaučení kuřáci.
  • Režisér snímku David Mirkin se objeví i před kamerou. Ve filmu si střihl roli Jackova právníka.
  • V komentářích na DVD se nechal režisér slyšet, že Sigourney Weaver jako rozená Newyorčanka neuměla řídit. Všechny scény, ve kterých řídila, ji proto činily extrémně nervózní.
    Záběry z filmu Před svatbou ne!
    Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Záběry z filmu Před svatbou ne!
  • Jennifer Love Hewitt si zlomila prst při natáčení placáku do vody.
  • Nejdražší záběrem snímku se stala nevinná scéna ke konci filmu, ve které se Jennifer Love Hewitt opírá o vůz a mluví s Rayem Liottem. Venku byla v době natáčení taková zima, že si herečka uvázala kolem pasu velkou bílou mikinu, ale před signálem klapky si ji zapomněla sundat. Scéna se již nedala přetočit, a tak se musela mikina později odstranit digitálně.    

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!