Pořád krásně dekadentní, vtipná a milá – Addamsova rodina 2

Na úspěch prvního celovečerního snímku navázala hned po dvou letech dvojka a na filmovém serveru Rotten Tomatoes si v hodnocení fanoušků (v porovnání s jedničkou) polepšila o celých 17 %. Opět dokonalá Christina Ricci a skvělý černý humor. Určitě se koukejte! V pondělí ve 20.00 na Prima MAX.
Záběry z filmu Addamsova rodina 2
Záběry z filmu Addamsova rodina 2
Paramount Pictures

reklama

Ani ve druhém pokračování legendární komedie nikdo z nechvalně známé morbidní rodinky nechybí: je tu maminka Morticia, tatínek Gomez, dítka Pugsley a Wednesday, babička, strýček Fester, majordomus Lurche a ruka jménem Věc. Kromě nich se však na scéně objevují i nové postavy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Addamsova rodina 2 - upoutávka

Pugley a Wednesday jsou hned na začátku postaveni před neradostnou novinu: na cestě je další člen rodiny. Naděje, že by potomek mohl být třínohý, se sice nakonec nenaplní, ale ani tak není pochyb, že vousatý synek je pravý Addams. A čím víc jsou z něj ostatní členové rodiny nadšení, tím víc se Pugsleymu a Wednesday protiví.

Záběry z filmu Addamsova rodina 2
Autor: Paramount Pictures Záběry z filmu Addamsova rodina 2

Aby přežil jejich vražedné nástrahy, musí pro něj rodina najmout chůvu. Jenže s opatrovnicemi je problém. Žádná tu dlouho nevydrží. Proto když se na scéně objevuje půvabná Debbie s andělským zevnějškem, ale s pochopením pro podivnosti, zdá se, že ji Addamsovým seslalo samo nebe. Ve skutečnosti ovšem přichází rovnou z pekel. Debbie je totiž masovou vražedkyní, která se specializuje na popravy bohatých mužů, jež těsně před jejich vraždou pojme za manžele.

Záběry z filmu Addamsova rodina 2
Autor: Paramount Pictures Záběry z filmu Addamsova rodina 2

Děti ji okamžitě prokouknou, a tak se jich musí co nejrychleji zbavit: a co horšího by mohla nepřizpůsobivé Wednesday a Pugsleymu provést, než je nechat odvelet na letní tábor?
Zdá se, že nad rodinou Addamsových se stahují mračna, která však ani oni se svým smyslem pro mrazivost neocení.

Záběry z filmu Addamsova rodina 2
Autor: Paramount Pictures Záběry z filmu Addamsova rodina 2

Co jste možná o filmu Addamsova rodina 2 netušili…

  • V roli nejnovějšího přírůstku do rodiny Addamsových se střídaly dvě holčičky, dvojčata, Kaitlyn a Kristin Hooper.
  • Snímek byl nominován na seznam 100 nejvtipnějších filmů všech dob vyhlašovaných Americkou Filmovou Institucí (AFI).
  • Mercedes McNab, která tu vystupuje v roli protivné Amandy, si zahrála i v jedničce. Pamatujete na skautku se sušenkami? Jasně, to byla ona.
  • Herečka Carol Kane, která ztvárnila roli babičky Addamsových, je ve skutečnosti téměř o rok mladší než Anjelica Huston alias Morticia Addamsová alias její filmová dcera.
  • Duchovním otcem Addamsových je americký animátor Charles Addams, který při vymýšlení komiksových příběhů o morbidní rodince prý často čerpal inspiraci z vlastní rodiny. Slabost pro hororovou tematiku projevoval už od dětství, kdy za sebou všude zanechával malůvky kostlivců a vysloužil si tak přezdívku Chill (mrazení).
  • Záběry z filmu Addamsova rodina

    Morbidní, svérázná, kultovní Addamsova rodina

reklama

reklama