Po čem muži touží: Anna Polívková si roli muže pořádně užívala. Co všechno dělala?

Chytlavá komedie z roku 2018 sází na známé tváře i atraktivní námět – jaké by to bylo ocitnout se v těle opačného pohlaví? Na to hledá odpověď Jiří Langmajer s tváří Anny Polívkové.
Anna Polívková a Matěj Hádek ve filmu Po čem muži touží.
Anna Polívková a Matěj Hádek ve filmu Po čem muži touží.
CinemArt

reklama

V pátek od 20:00 na Prima MAX uvidíte, jak může být věčné soupeření mužského a ženského světa vyprávěno s humorem a nadsázkou. Právě o tom je totiž česká komedie s hvězdným obsazením. V hlavní roli uvidíme Jiřího Langmajera, který hraje charismatického cynika Karla Krále. Má sice dobré společenské postavení, pracuje jako šéfredaktor časopisu pro muže, ale jeho osobní život není zrovna příkladem vyrovnanosti. Jeho život se ze dne na den obrátí vzhůru nohama.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po čem muži touží - upoutávka

Mezi štábem v trenkách

Nejprve dostane kvůli poklesu prodejnosti a svým dalším průšvihům okamžitý vyhazov z práce a na jeho místo je dosazena pohledná, atraktivní, mladá žena v podání Táni Pauhofové. Své trable řeší jako většina mužů. S nejlepším kamarádem Čestmírem, kterého ztvárnil Matěj Hádek, se opije a během noci vysloví přání stát se ženou, neboť ty to podle něj v životě mají mnohem jednodušší. To ale netuší, že se mu přání vyplní.

Ráno se probudí v ženském těle, které představuje herečka Anna Polívková. „Hrát Jirku Langmajera v sukni byla pro mě velká výzva. Chodila jsem ho okukovat do divadla a nakoukávala jsem si ho i z různých DVD. Tu roli jsem si užívala. Bylo to pro mě jisté uvolnění. Odložila jsem všechny ty snahy být ženou, jako například stát rovně a být hezká. Mezi štábem jsem chodila v trenkách, mikině a kšiltovce. Bavit se s mužem jako chlápek byla zábava,“ svěřila se na premiéře filmu Polívková.

Odlehčená nostalgie

Film realizoval režisér Rudolf Havlík. „Nápad vznikl z prosté nostalgie. Stýskalo se mi po filmech jako jsou Na hromnice o den více nebo Tootsie. Chtěl jsem si něco podobného vyzkoušet a zkusit natočit komedii,“ prozradil režisér, který se svým námětem oslovil scenáristku Radku Třeštíkovou. „Přišel ve správnou chvíli, potřebovala jsem si odskočit od vážných témat,“ uvedla k tomu Třeštíková.

V hvězdně obsazené komedii dále uvidíme například Sáru Sandevu, Oldřicha Navrátila, Naďu Konvalinkovou, Lenku Vláskovou nebo Lucii Polišenskou.

Komedii Po čem muži touží uvidíte v pátek od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama