Pařmeni jako britská verze Pařby v Las Vegas pro mladší

Jak to dopadne, když se čerstvě zasnoubený mladík rozhodne pozvat tři nejlepší kamarády z Londýna na svou veselku v Austrálii a následně se musí vypořádat s tsunami větších i menších katastrof, které tahle povedená partička odstartuje? To se dozvíte v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.
Pařmeni
Pařmeni

reklama

Podobná zápletka už tu sice párkrát byla, ale provedení je vskutku originální. Fórky se pohybují od těch opravdu infantilních po lehce vulgární až po ty dospělejší, ale suma sumárum, pokud budete očekávat komedii typu Prci prci prcičky v britském balení, daleko od pravdy nebudete.

Když David (Xavier Samuel) požádá svou přítelkyni Miu (Laura Brent) o ruku pouhý týden poté, co se o prázdninách seznámili na polynéském ostrově Tuvalu, nemá nikdo z nich ani nejmenší tušení, v jakou lavinu nedorozumění, zmatků a trablů jejich veselka vyústí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pařmeni - upoutávka

David si nedovede představit, že by tento významný životní krok neoslavil se svými nejlepšími kamarády, a tak se stane, že se všichni tři mladíci z Londýna záhy ocitají na horké australské půdě a vydávají se vstříc svatbě, o které ale všichni včetně ženicha mají dosti zkreslené představy. Až na místě totiž David zjistí, že otec Mii je senátor a její rodina patří k místní honoraci.

Na jeho kámoše Toma, Grahama a Luka tato informace ovšem z nějakého důvodu příliš nezapůsobí, a tak se dál chovají, jako kdyby šlo o mejdan na střední: omylem šlohnou kokain místnímu drogovému králi, sešlou na sebe hněv kriminálního podsvětí a málem připraví o život pýchu Davidova tchána, výstavního berana Ramseyho.

Možná jste o filmu Pařmeni netušili, že…

  • Vedlejší roli matky nevěsty si zahrála Olivia Newton-John, která zároveň nazpívala většinu písní filmového soundtracku. A právě za nejlepší původní hudbu byl snímek nominován na australské filmové ceny AACTA.
  • Režisér Stephan Elliott se do povědomí diváků zapsal díky komedii Dobrodružství Priscilly, královny pouště, jež se v Austrálii stala jedním ze dvou největších komediálních hitů roku 1994. Tím druhým byl snímek Muriel se vdává (1994). 

Režie: Stephan Elliott
Scénář: Dean Craig
Kamera: Stephen F. Windon
Hudba: Guy Gross
Hrají: Laura Brent, Xavier Samuel, Kris Marshall, Kevin Bishop, Tim Draxl, Elizabeth Debicki, Rebel Wilson, Olivia Newton-John, Steve Le Marquand, Guy Gross, Matt Butcher, Oliver Torr
Rok uvedení: 2011

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!