Paříž počká: Romantika z pera manželky jednoho z nejslavnějších filmařů

Chuť sbalit si nejnutnějších pár švestek a odjet do Francie pořádně se najíst, dobře se napít a hezky si zaflirtovat dostanete při sledování téhle milé konverzační romance. Nečekejte děj nabitý akcí, spíše pastvu pro oči, nápor na chuťové buňky a pohlazení pro duši.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Paříž počká - upoutávka

reklama

V pondělí od 20:00 na Prima MAX uvidíte romantické roadmovie, které ve svých jednaosmdesáti letech natočila Eleanor Coppola, manželka slavného režiséra Francise Forda Coppoly (Kmotr I., II. a III., Dracula, Apokalypsa a další). Zajímavostí je, že Eleanor si ke snímku napsala i scénář a jednalo se o její režijní i scenáristický debut!

Do hlavních rolí obsadila Arnauda Viarda coby romantického Francouze milujícího dobré víno, jídlo a ženy a Dianu Lane coby pragmatickou Američanku, nedoceněnou manželku filmového producenta (Aleca Baldwina), která se co nejrychleji potřebuje dostat z bodu A do bodu B. Milá konverzační komedie potěší všechny gurmány, milovníky Francie a fandy kultivovaných filmových zážitků.

Anna je trochu znuděná manželka úspěšného filmového producenta, který pro všechnu práci zapomíná, že nějakou ženu vůbec má. Věci naberou nečekaný spád, když se Anna vydává spolu s obchodním partnerem svého muže na cestu z Cannes do Paříže – na cestu protkanou spoustou dobrého jídla a pití, inteligentním humorem a nečekanou romantikou, která Anně vrátí chuť do života a probudí v ní zapomenuté smysly.

Záběry z filmu Paříž počká
Autor: Sony Pictures Záběry z filmu Paříž počká

 Možná jste o filmu Paříž počká netušili, že...

  • Režisérka a scenáristka snímku Eleanor Coppola (narozena v roce 1936) žije spolu se svým manželem, slavným filmovým režisérem, scenáristou a producentem Francisem Coppolou (narozeným roku 1939) v Kalifornii. Svoji jsou od roku 1963 a společně vychovali tři děti: Giana-Carla Coppolu, filmového producenta, který tragicky zahynul ve věku pouhých 22 let při nehodě na motorovém člunu, Romana Coppolu, scenáristu, filmaře a producenta, držitele Zlatého glóbu a nominace na Oscara za původní scénář, a Sofii Coppolu, scenáristku, režisérku, producentku a bývalou herečku (zahrála si třeba dceru Michaela Corleoneho ve třetím Kmotrovi). 

Romantický film Paříž počká uvidíte v pondělí od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama