Okouzlující Gina Lollobrigida jako paní Campbellová aneb jedna dcera a tři otcové

Nádhera veliká, tento film. Super komedie o tom, že osvobození jednoho italského městečka může mít pro trojici amerických vojáků dalekosáhlou poválečnou dohru. Primu Max si nezapomeňte pustit ve středu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dobrý den, paní Campbellová - upoutávka

reklama

Do paní Campbellové se nejde nezamilovat. Připravte se na příběh o rázné, temperamentní, bezprostřední a ryze praktické svobodné matce, která drobným, ale důmyslným trikem dokáže hmotně zabezpečit sebe i vlastní nemanželské dítě a dalším šikovným tahem si zajistí dobrou pověst. Problém nastává až po letech, kdy jí nečekaně hrozí konfrontace hned se třemi možnými otci její šestnáctileté dcery najednou.

Ano, je to taková Mama Mia bez ABBY, zato s živočišnou a krásnou Ginou Lollobrigidou, která svou divokou italskou náturu velkoryse rozprostře přes celou šíři obrazovky a přidá k ní pohotové kombinační schopnosti notorické lhářky. Zábavu nekazí ani tři obelhaní, kteří skvěle doplňují hlavní ženské tornádo a s přijímáním pravdy se vypořádávají tak svérazným způsobem, že si vaše bránice neodpočine.

Dobrý den, paní Campbellová 5
Dobrý den, paní Campbellová 5

Tato komedie je tak hřejivá, jak jen italské slunce může být. Má v sobě leccos amerického, ale zároveň oplývá půvabnými exteriéry italského venkova a jižním temperamentem. Přidejte si k tomu vynikající český dabing ještě z dob, kdy byl nejlepší na světě, inteligentní nevlezlý humor, skoro až napínavou zápletku (co na tom, že v Itálii zřejmě neznají bankovní tajemství), jiskřivé dialogy s nádhernými hláškami a úsměvně dojemné závěrečné smířením všech se všemi.

Díky Aleno Vránová, Luďku Munzare, Josefe Beku a Ferdinande Krůto! Díky Melvine Franku (režisére a scenáristo) a samozřejmě díky všichni herečtí představitelé! Díky za takovéto klenoty!

Věděli jste, že...

  • Gině Lollobrigidě bylo v době natáčení čtyřicet let. Na svůj věk vypadala fantasticky!
  • Film měl premiéru v roce 1968. Ve třech kategoriích byl nominován na Zlatý glóbus – v kategorii nejlepší herečka v hlavní roli, nejlepší zahraniční anglicky namluvený film a nejlepší originální píseň. Bohužel žádnou z nominací v sošku neproměnil.
  • Městečko San Forino, kde se děj odehrává, je ve skutečnosti starobylé město Ariccia, které se nachází přibližně 15 km od Říma a předtím se zde natáčel například italsko-francouzský film Gepard (1963).

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!