Nezastavitelný: Hrdinný Denzel Washington zachraňuje vlak s tímhle mladým fešákem

Skvělé napětí, kvalitní herecké výkony filmových hvězd a fascinující záběry kamery spojuje příběh natočený na motivy skutečné události. Denzel Washington a Chris Pine se pokusí v thrilleru Tonyho Scotta zarazit nezastavitelný vlak se zkázonosným nákladem.
Denzel Washington a Chris Pine v thrilleru Nezastavitelný.
Denzel Washington a Chris Pine v thrilleru Nezastavitelný.
20th Century Fox

reklama

V úterý od 20.00 na Prima MAX uvidíte poslední film slavného režiséra. Režisér Tony Scott, mimo jiné bratr dalšího režiséra Ridleyho Scotta (Vetřelec, Hannibal), se proslavil napínavými snímky, které často sklízejí mnohem větší úspěch u diváků než u kritiky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nezastavitelný - upoutávka

Co je ale víc než divácký zájem a tím pádem i komerční úspěch? To Tony moc dobře věděl, a tak chrlil jeden úspěšný snímek za druhým. Jeho rukopis má velké kouzlo, jeho filmy jsou velmi osobité a vždy nabídnou zajímavou zápletku, kterou doplňuje poutavě vyprávěný děj. Vzpomeňme alespoň na jeho trháky jako Top Gun, Poslední skaut, Vražedný příliv nebo Spy Game.

V Nezastavitelném se vše, co do té doby dokázal, snoubí s jeho dalším talentem – čichem na správné herce ve stěžejních rolích. I když nás mohou v sobotním filmu stále uchvacovat skvělé záběry na běsnící lokomotivu, která rozdrtí každou překážku, tím, co vás určitě rovněž zaujme, budou herecké výkony obou hlavních představitelů.

Nezastavitelný
Autor: 20th Century Fox Nezastavitelný

Oscarem ověnčený Denzel Washington nezapře svou hloubavou povahu, ale na rozdíl třeba od filmu Nepřítel státu bude mnohem akčnější. Co mu také zbývá? Jako bývalý inženýr musí během několika desítek minut přijít na způsob, jak zachránit nevelké město před zkázonosným nákladem neřízeného vlaku.

Má po ruce pohledného, trochu výbušného mladíka – mladého průvodčího – kterého ztělesní Chris Pine. Pro někoho může být toto jméno neznámé, ale stačí si vzpomenout na film o slavném Star Treku a hups, máme tu trochu rozšafného Jamese T. Kirka!

Záběry z filmu Nezastavitelný s Danzelem Washingtonem
Autor: 20th Century Fox Záběry z filmu Nezastavitelný s Danzelem Washingtonem

Ani v Nezastavitelném si nebude Chris hrát na způsobného chlapečka, naopak. Právě mladicky nerozvážná odvaha a divokost bude to pravé, co ve dvojici s Denzelem Washingtonem bude skýtat naději na úspěšný konec nesmírně riskantní akce na záchranu lidských životů.

Thriller Nezastavitelný uvidíte v úterý od 20.00 na Prima MAX.

reklama

reklama