Při natáčení Perfect Days měl Vojta Kotek problémy s Ivanou Chýlkovou. Co musel řešit?

Úspěšná divadelní hra se v režii Alice Nellis dočkala i filmové adaptace, v níž Ivanu Chýlkovou obklopovala řada charismatických mužů. Jenže nic není zadarmo.
Vojta Kotek a Ivana Chýlková v komedii Perfect Days.
Vojta Kotek a Ivana Chýlková v komedii Perfect Days.
Bontonfilm

reklama

V pátek od 20:00 na Prima MAX uvidíte jednu podařenou adaptaci. Už jako divadelní hra se Perfect days – I ženy mají své dny u diváků těšila velké oblibě. V pražském Divadle Na zábradlí se hrála téměř osm let a pokaždé bylo vyprodáno. I proto se její režisérka Alice Nellis rozhodla, že ji zfilmuje. Ve scénáři dodržela základní zápletku a postavy. Došlo pouze k hereckému přeobsazení. „Jediný, koho jsme si z divadla do filmu přenesli, byla Zuzana Bydžovská. Ale dali jsme jí jinou roli,“ prozradila Nellis.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Perfect Days - upoutávka

Osvědčená žena a sympatičtí muži

Hlavní postavu svěřila Ivaně Chýlkové. „V minulosti jsem s ní už pracovala v divadle a od té doby jsem si mnohokrát říkala, že by mě bavilo s ní něco natočit, a toto byla ideální příležitost,“ poznamenala režisérka.

„Co se týče dalšího obsazení, hledala jsem herce, kteří mě baví, jsou dobří a zároveň je možné hledat u nich polohy, které jinde člověk třeba ještě neviděl. Chtěli jsme Ivanu a Zuzanu obklopit zajímavými muži, a to se, myslím, podařilo. Skvadra Bob Klepl, Ondřej Sokol a Vojta Kotek obklopuje ženy opravdu v mnoha polohách,“ dodala s úsměvem Alice Nellis. 

Rozdíl ve věku i výšce

Chýlkovou ve filmu čekal milostný románek s Vojtou Kotkem. Nejenže je od sebe dělí věkový rozdíl 23 let, ale navíc též značná výška. Herečka mladšího kolegu převyšuje o dvě hlavy. „Příště až budu s Ivankou něco točit, chci být už u obhlídek. Budu dbát na to, aby se vybíraly svahovité lokace, abych mohl stát v kopci. Na bedničky ale naštěstí teda nedošlo. Ona se umí krásně podlamovat, přiopírat a velmi přirozeně krčit. Je v tom doslova nepřekonatelná,“ prozradil Kotek. 

A jedna zajímavost na závěr. Byt postavy Eriky Oskarové, kterou ztvárnila právě Ivana Chýlková, byl postaven pouze pro potřeby natáčení kvůli výhledu – a to v nejvyšším patře jedné pražské továrny!

Komedii Perfect Days sledujte v pátek od 20:00 na Prima MAX nebo se na ni podívejte v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama