Na scénu vplouvá Modrá jako safír

Pokud jste viděli jedničku Rudá jako rubín, budete v obraze. Pokud ne, nevadí. Rychle se do toho dostanete. „Drahokamenná“ trilogie inspirovaná třemi romány současné německé spisovatelky Kerstin Geir vstupuje modrou kapitolou do své druhé části. V sobotu ve 20.00 na Prima MAX.
Záběry z filmu Modrá jako safír
Záběry z filmu Modrá jako safír
Concorde Filmverleih

reklama

Znovu se setkáváme s Gwedolyn i s jejím pohledným přítelem Gideonem z 19. století a znovu se budeme přesunovat v čase, rozkrývat tajemné záhady minulosti i odolávat nástrahám lásky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrá jako safír - upoutávka
Pro ty z vás, kterým utekla jednička Rudá jako rubín, malé intro: Gwen zdědila po svých předcích velice specifický gen, který jí umožňuje cestovat v čase. Tato schopnost se v její rodině dědí z generace na generaci již po celá staletí, ale nikdy není zcela jasné, na koho volba padne. V prvním díle Gwen pátrá po chybějících vzorcích rodinné krve, s jejichž pomocí lze sestavit aparát mocné síly. V nesprávných rukách by toto zařízení mohlo napáchat obrovské škody a Gwen je spolu se svým parťákem odhodlána tomu zabránit.
Záběry z filmu Modrá jako safír
Autor: Concorde Filmverleih Záběry z filmu Modrá jako safír


Ve dvojce v záchraně světa pokračuje, ale k tomu všemu musí řešit trable s láskou. Její přítel Gideon se chová poněkud zvláštně. Vysílá matoucí signály a Gwen je jasné, že si své city musí co nejrychleji srovnat. Naštěstí se může spolehnout na věrné rádce: nejlepší kamarádku Leslie, malého chrliče Xemeria, školního ducha Jamese a mladší já svého dědečka, který jí předává cenné informace z minulosti. Jenže ani s jejich pomocí nedokáže zabránit nejhoršímu: když s Gideonem spojí své síly proti hrozivému společenství Kruh dvanácti, uvíznou ve spárech prohnilého hraběte ze St. Germain. A jejich láska se ocitne před zatím největší zatěžkávací zkouškou.

Záběry z filmu Modrá jako safír
Autor: Concorde Filmverleih Záběry z filmu Modrá jako safír

Top 9 důvodů, kvůli kterým stojí za to si „Modrou“ pustit:

  • Důsledné lpění na knižní předloze.
  • Ozřejmení mnoha zápletek, které nás v jedničce možná trochu mátly.
  • Důkaz, že nejenom hollywoodské herečky mohou být krásné.
  • Hrdinové trochu dospěli a před kamerou už jsou to profíci.
  • Gideon se zbavil komického culíčku.
  • Je tu velká šance, že si pak trilogii budete chtít přečíst.
  • Okořenění vztahu Gwen a Gideona i o lehce sexuální scény.
  • Opravíte si názor na německou kinematografii.
  • Navnadí vás to na poslední díl: Zelená jako smaragd​
Záběry z filmu Modrá jako safír
Autor: Concorde Filmverleih Záběry z filmu Modrá jako safír

Režie: Felix Fuchssteiner, Katharina Schöde
Předloha:  Kerstin Gier (kniha)
Scénář:  Katharina Schöde
Kamera: Sonja Rom
Hudba: Philipp Fabian Kölmel
Hrají: Maria Ehrich, Jannis Niewöhner, Peter Simonischek, Josefine Preuß, Florian Bartholomäi, Rufus Beck, Laura Berlin, Sandra Borgmann, Veronica Ferres, Chiara Schoras
Rok uvedení: 2014

reklama

reklama