Mr. a Mrs. Smith: Skutečně se díky tomuto filmu dali Brad Pitt a Angelina Jolie dohromady?

Na první pohled vypadá manželství Johna a Jane Smithových jako každé druhé. Jenže nic není, jak se zdá, a oba manželé před sebou skrývají pořádně bláznivá tajemství! A věřte, že se při jejich odhalování budete u televizních obrazovek královsky bavit.
Brad Pitt a Angelina Jolie jako Pan a Paní Smithovi.
Brad Pitt a Angelina Jolie jako Pan a Paní Smithovi.
20th Century Fox

reklama

V sobotu od 20:00 na Prima MAX uvidíte jednu velkou filmovou lásku. John a Jane se seznámili v Kolumbii. Byla to láska jako trám na první pohled a jak už to bývá, ti dva se vzali a žili spolu šťastně až do smrti... Jenže ta by mohla přijít zatraceně brzy!

Na rozdíl od Smithových se televizní diváci hned v úvodní scéně dozvídají, jak to vlastně v té Kolumbii bylo. Ani jeden z nich tam totiž nebyl na „single“ dovolené, ale v záležitostech pracovních. A vzhledem k tomu, že oba pracují jako nájemní zabijáci, moc se jim hodilo hrát zamilovaný pár před kolumbijskou policií pátrající po vinících loupežného přepadení, a zabránit tak svému výslechu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mr. & Mrs. Smith - upoutávka

I v manželském životě se ale Jane a Johnovi daří jejich skutečnou profesi před tím druhým krásně skrývat. Do zelí si nelezou, protože pracují pro konkurenční firmy. Poněkud dusno v jejich vztahu začne být až v momentě, kdy jejich šéfové vydají rozkaz, aby se manželé Smithovi vzájemně zlikvidovali, protože jsou oba až příliš dobří a „na trhu“ je místo jen pro jednoho z nich.

Mr. & Mrs. Smith
Autor: 20th Century Fox Mr. & Mrs. Smith

A protože jsou oba zabijáci par excellence, těšit se můžete na ty perfektně zvládnuté akční scény a pěkně zběsilé střílečky. Ještě když k tomu připočtete, že hlavní hrdiny ztvárňují Brad Pitt a Angelina Jolie, máte záruku, že bude na co se koukat!

To měla Angelina ještě o pár kil víc než dnes - a moc jí to slušelo
Autor: 20th Century Fox To měla Angelina ještě o pár kil víc než dnes - a moc jí to slušelo

Po rozchodu „Brangeliny“ už i největší ignorant ví, že nejsledovanější herecký pár k sobě zahořel láskou v roce 2005 právě při natáčení tohoto filmu! Angelinu pak bulvární média označila za vinici rozpadu do té doby „snového“ manželství Brada Pitta a herečky Jennifer Aniston. A ačkoliv to několik let popírala, po letech Anglina „kápla božskou“ a přiznala, že se do sebe s Pittem při natáčení Mr. a Mrs. Smith opravdu zamilovali.

Věřili byste, že Bradovi je už skoro padesát?
Autor: 20th Century Fox Věřili byste, že Bradovi je už skoro padesát?

Akční komedii Mr. & Mrs. Smith uvidíte v sobotu od 20:00 na Prima MAX.

 

reklama

reklama