Mr. a Mrs. Smith: Skutečně se díky tomuto filmu dali Brad Pitt a Angelina Jolie dohromady?

Na první pohled vypadá manželství Johna a Jane Smithových jako každé druhé. Jenže nic není, jak se zdá, a oba manželé před sebou skrývají pořádně bláznivá tajemství! A věřte, že se při jejich odhalování budete u televizních obrazovek královsky bavit.
Brad Pitt a Angelina Jolie jako Pan a Paní Smithovi.
Brad Pitt a Angelina Jolie jako Pan a Paní Smithovi.
20th Century Fox

reklama

V úterý od 20:00 na Prima MAX uvidíte jednu velkou filmovou lásku. John a Jane se seznámili v Kolumbii. Byla to láska jako trám na první pohled a jak už to bývá, ti dva se vzali a žili spolu šťastně až do smrti... Jenže ta by mohla přijít zatraceně brzy!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mr. & Mrs. Smith - upoutávka

Na rozdíl od Smithových se televizní diváci hned v úvodní scéně dozvídají, jak to vlastně v té Kolumbii bylo. Ani jeden z nich tam totiž nebyl na „single“ dovolené, ale v záležitostech pracovních. A vzhledem k tomu, že oba pracují jako nájemní zabijáci, moc se jim hodilo hrát zamilovaný pár před kolumbijskou policií pátrající po vinících loupežného přepadení, a zabránit tak svému výslechu.

I v manželském životě se ale Jane a Johnovi daří jejich skutečnou profesi před tím druhým krásně skrývat. Do zelí si nelezou, protože pracují pro konkurenční firmy. Poněkud dusno v jejich vztahu začne být až v momentě, kdy jejich šéfové vydají rozkaz, aby se manželé Smithovi vzájemně zlikvidovali, protože jsou oba až příliš dobří a „na trhu“ je místo jen pro jednoho z nich.

Mr. & Mrs. Smith
Autor: 20th Century Fox Mr. & Mrs. Smith

A protože jsou oba zabijáci par excellence, těšit se můžete na ty perfektně zvládnuté akční scény a pěkně zběsilé střílečky. Ještě když k tomu připočtete, že hlavní hrdiny ztvárňují Brad Pitt a Angelina Jolie, máte záruku, že bude na co se koukat!

To měla Angelina ještě o pár kil víc než dnes - a moc jí to slušelo
Autor: 20th Century Fox To měla Angelina ještě o pár kil víc než dnes - a moc jí to slušelo

Po rozchodu „Brangeliny“ už i největší ignorant ví, že nejsledovanější herecký pár k sobě zahořel láskou v roce 2005 právě při natáčení tohoto filmu! Angelinu pak bulvární média označila za vinici rozpadu do té doby „snového“ manželství Brada Pitta a herečky Jennifer Aniston. A ačkoliv to několik let popírala, po letech Anglina „kápla božskou“ a přiznala, že se do sebe s Pittem při natáčení Mr. a Mrs. Smith opravdu zamilovali.

Věřili byste, že Bradovi je už skoro padesát?
Autor: 20th Century Fox Věřili byste, že Bradovi je už skoro padesát?

Akční komedii Mr. & Mrs. Smith uvidíte v úterý od 20:00 na Prima MAX.

 

reklama

reklama