Mila Kunis jako přepracovaná matka, která ale umí zapařit jako dvacítka

Americká komedie Matky na tahu dobyla kina v roce 2016. Film s originálním názvem Bad Moms se stal hitem nejen v USA, ale i v mnoha zemích světa. Třem maminkám, které se snaží být za všech okolností perfektní, už došla trpělivost. Chtějí zpátky svobodu, radost ze života a pořádnou srandu! Uvidíte v neděli ve 20.00 na Prima MAX.
Těšte se na scény, při kterých budete brečet smíchy.
Těšte se na scény, při kterých budete brečet smíchy.
STX Entertainment

reklama

Vypadá to, že sympatická Amy (Mila Kunis) má v životě téměř všechno – manželství, skvělé děti, krásný dům a kariéru. Jenže se začíná ukazovat, že nic není zadarmo. Amy je přepracovaná a její muž se vlastně chová spíše jako velké dítě. Dětem dělá Amy první poslední, a to včetně snídaní, zdravých svačinek, odvozů do školy, až po bláznivě vypadající domácí úkoly. Taky v práci musí být Amy  paní „zodpovědnou“. A pak to přijde, jednoho dne se tenhle kolotoč perfektní maminy sesype jako domeček z karet. Paradoxně nakopne Amy k pořádným změnám online nevěra jejího muže Mikea (David Walton).

Matky na tahu - upoutávka
Matky na tahu - upoutávka

Můžete se těšit na:

 • Scény, při kterých budete brečet smíchy (hlavně pokud jste žena)!
 • Výborné herečky v hlavních rolích
 • Nezanedbatelný nádech romantiky
 • Pocit ženského souznění (ženy porozumí, muži možná…)

Amy jde svůj žal zapít do baru, kde potkává další dvě totálně zdevastované ženy.  Carlu (Kathryn Hahn), která je děsně na chlapy, ale o své dítě se stará perfektně. A Kiki (Kirsten Bell), matku v domácnosti, co se stará o své čtyři děti a manžela. Trojice „holek“, které mívaly ambici být těmi nejlepšími matkami na světě, po několika panácích zjišťuje, že žijí v naprostém stresu a jsou nešťastné. Rozhodnou se, že tohle musí skončit!   

Výtečnou americkou komedii Matky na tahu si pusťte v neděli ve 20.00 na Prima MAX!

Výborné herečky v hlavních rolích.
Autor: STX Entertainment Výborné herečky v hlavních rolích.

Kritika – info – drby

 • Zlí jazykové tvrdí, že prostě nikdo roztomilé herečce Mile Kunis neuvěří, že je ztrhaná matka od dvou dětí, kterou manžel podvádí online. Posuďte sami…
 • Přitom Mila Kunis film točila, když byla těhotná.Čekala svoje druhé dítě s manželem Ashtonem Kutcherem.
 • Víte, že Mila Kunis je původem z Ukrajiny a do USA se spolu se svými rodiči přestěhovala, když jí bylo 7 let?
 • Jako protipól ke třem matkám rebelkám Amy, Carle a Kiki, tu fungují dokonalé a velmi upjaté matky ze školního výboru Gwendolyn (Christina Applegate), Stacy (Jada Pinkett – Smith) a Vicky (Annie Mumolo).
 • Popularita filmu se odrazila i na ekonomických výsledcích. Jednoduchý biják, který vznikl za 20 milionů dolarů, vydělal po celém světě 183 milionů dolarů.
 • I díky tomu si můžeme už tyto Vánoce užít v kinech pokračování filmu s názvem Matky na tahu o Vánocích (2017).
 • Příběh filmu se odehrává v Chicagu, ale filmovalo se v New Orleans.
 • Těšte se na závěrečné titulky. Uvidíte zde hlavní hvězdy filmu, které natočily emotivní rozhovory s vlastními matkami!
Vypadá to, že sympatická Amy (Mila Kunis) má v životě téměř všechno – manželství, skvělé děti, krásný dům a kariéru. Jenže ...
Autor: STX Entertainment Vypadá to, že sympatická Amy (Mila Kunis) má v životě téměř všechno – manželství, skvělé děti, krásný dům a kariéru. Jenže ...

Matky na tahu (USA, 2016)

Režie: Jon Lucas, Scott Moore

Scénář: Jon Lucas, Scott Moore

Hrají: Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christina Applegate, Jada Pinkett Smith, Annie Mumolo, Oona Laurence, Emjay Anthony, David Walton, Clark Duke, Jay Hernandez, Eugenia Kuzmina, Jay Jablonski, Chris Angerdina, Wanda Sykes, Megan Ferguson, Lilly Singh, 

reklama

reklama