Michelle Pfeiffer se bude měnit v Jestřábí ženu

Než aby krásnou Isabeau získal někdo jiný, rozhodne se proradný biskup z Aquilly uvalit na mladou dívku a jejího milence strašlivou kletbu. Kdo dokáže prokletí zlomit? Zjistíte v neděli na Prima MAX!
Jestřábí žena Michelle Pfeiffer
Jestřábí žena Michelle Pfeiffer

Rytíř Navarre a jeho milá Isabeau by chtěli žít bok po boku, na věky zamilovaní. Nádhernou Isabeau ale nemiluje pouze Navarre, ale i aquilský biskup. Protože nesnese pohled na milující se dvojici, sešle na ně krutou kletbu.

Záběry z filmu Jestřábí žena
Autor: Warner Bros. US Záběry z filmu Jestřábí žena

Kvůli jeho nenávisti se rytíř každou noc mění ve vlka, zatímco jeho Isabeau je přes den zakleta do podoby jestřába. Milenci se tak nemohou nikdy setkat ve své lidské podobě a jejich láska je odsouzena k zániku.

Záběry z filmu Jestřábí žena
Autor: Warner Bros. US Záběry z filmu Jestřábí žena

Prolomit zlou moc dokáže jen jediný člověk na celé Zemi – starý mnich Imperius. Ten však Navarra již jednou zradil. Podaří se rytířovu sluhovi mnicha přesvědčit, aby jeho pánovi pomohl?

Jestřábí žena - upoutávka
Jestřábí žena - upoutávka

Režie:Richard Donner
Scénář: David Webb Peoples, Michael Thomas, Edward Khmara
Kamera: Vittorio Storaro
Hudba: Andrew Powell
Hrají: Matthew Broderick, Rutger Hauer, Michelle Pfeiffer, Leo McKern, John Wood, Ken Hutchison, Alfred Molina, Giancarlo Prete, Charles Borromel, Venantino Venantini, Giovanni Cianfriglia
Rok uvedení: 1985

reklama