Bratři jak se patří: Matt Damon díky filmu potkal svou budoucí manželku. Kde přesně?

Filmy téhle režisérské dvojky určitě znáte. Bráchové Peter a Bobby Farrellovi mají na svědomí třeba Něco na té Mary je či Blbý a blbější. „Bratři“ vás určitě neurazí. Fekální fórky jsou ty tam, navíc nově tu v sobě Farrellovi objevili i poněkud citlivější stránku.
Záběry z filmu Bratři jak se patří
Záběry z filmu Bratři jak se patří
20th Century Fox

reklama

V sobotu od 17.25 na Prima MAX uvidíte jeden bizarní příběh. Víte, jak se o některých sourozencích říká, že bez sebe neudělají ani krok? Tak o těhhle dvou to platí doslova. Bob (Matt Damon) a Walt (Greg Kinnear) jsou siamská dvojčata sdílející kromě vášně pro život i jedny játra. Bráchové jsou srostlí od ramen po boky, což z nich dělá nerozlučné parťáky vlastně ve všem, co dělají – prací počínaje a milostným životem konče. 

Záběry z filmu Bratři jak se patří
Autor: 20th Century Fox Záběry z filmu Bratři jak se patří

Jednoho dne si ale Walt, vášnivý ochotník, usmyslí odjet do Hollywoodu a pokusit se o kariéru herce. Plachý Bob z toho není dvakrát nadšený, ale nakonec mu nezbyde, než bratra následovat. Odcestují do Mekky všech herců a po peripetiích se sháněním vlastního agenta se na Walta překvapivě usměje štěstí. Získá roli v televizní show, kde účinkuje po boku slavné Cher! Za pomoci šikovného kameramana a postprodukčního se Walterovo dvojče daří před publikem skrývat. S tím jak seriálu a zároveň Bobovi přibývají fanoušci, blíží se ovšem nevyhnutelně okamžik, kdy druhého bratra už nebude možné kamuflovat... 

Záběry z filmu Bratři jak se patří
Autor: 20th Century Fox Záběry z filmu Bratři jak se patří

Možná jste o filmu Bratři jak se patří netušili, že...

  • Matt Damon potkal při natáčení svou budoucí ženu Lucianu Barroso. Jednou večer ho herci a štáb vytáhli do místního baru, kde Luciana pracovala jako servírka.
  • I když ve snímku hrají siamská dvojčata, ve skutečnosti je Greg Kinnear (představitel Walta) o sedm let starší než Matt Damon.
  • Na začátku filmu, když dvojčata vstávají z postele, všimněte si záběru na jejich nohy na zemi. Když se za ně podíváte dál, pod postelí si všimnete něčí tváře. Je to hlavní producent, který se tam schoval, aby viděl, jestli si ho všimne režisér. Nevšiml.
  • Chirurg Ben Carson ve filmu hraje sám sebe. Je skutečným lékařem, kterému se podařilo v průběhu dvaadvacetihodinové úspěšné operace oddělit siamská dvojčata. Jeho žena a tři děti si ve filmu rovněž zahrály – můžete si jich všimnout v čekárně v nemocnici. 
Záběry z filmu Bratři jak se patří
Autor: 20th Century Fox Záběry z filmu Bratři jak se patří

Režie: Peter Farrelly, Bobby Farrelly
Scénář: Peter Farrelly, Bobby Farrelly
Kamera: Daniel Mindel
Hudba: Charlie Gartner
Hrají: Matt Damon, Greg Kinnear, Eva Mendes, Seymour Cassel, Lisa Lovbrand, Cam Neely, Kelly Albanese, Cher, Frankie Muniz, Jesse Ventura, Rhona Mitra, Dane Cook, Melinda Clarke
Rok uvedení: 2003

Komedii Bratři jak se patří uvidíte v sobotu od 17.25 na Prima MAX.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!