Maigret a drahoušek z Montmartru: Rowan Atkinson tentokrát v prostředí erotického dusna

Na Montmartru někdo zabil dvě ženy. Komisař Maigret tuší, že mezi oběma vraždami existuje spojitost. Příběh má podle všeho kořeny v dávné minulosti. Detektivka Maigret a drahoušek z Montmartru s Rowanem Atkinsonem dokáže překvapit.
Rowan Atkinson jako komisař Maigret.
Rowan Atkinson jako komisař Maigret.
Peket Productions

reklama

Pozdě v noci se na policejní stanici deštěm zmáčeného Montmartru zjeví mladá žena. Má rozmazanou rtěnku a nejistou chůzi, ale je zvláštním způsobem svůdná. Trvá na tom, že má životně důležitou informaci, jenže o hodinu později všechno popře. Tak začíná záhada brutálně uškrcené půvabné mrtvoly, která Maigreta zavede až do erotikou prodchnutého podsvětí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Maigret a drahoušek z Montmartru (2) - upoutávka

Jak moc znáte postavu Maigreta?

  • Komisaře Maigreta zná každý. Kdo by ho přece neznal? Tak schválně, vyzkoušejte se. Jaké je Maigretovo křestní jméno? Správně je Jules.
  • Víte, že postava Maigreta se vyskytuje celkem v pětaosmdesáti literárních dílech detektivních knih belgického spisovatele George Simenona?
  • V podstatě jde vždy o geniálního policejního detektiva-kriminalistu, který je obdařen mnoha podivuhodnými vlastnostmi. Vyniká velkou intuicí a předvídavostí, je mistrem v kladení otázek, má velmi dobré logické uvažování. Závidět mu lze jeho pozorovací talent a umění naslouchat.
  • Maigret nejezdí automobilem, protože nemá řidičský průkaz. K dopravě využívá buďto služební vozidlo, taxi nebo se sveze pařížskou MHD.
  • Nosí typický dlouhý kabát a výrazný klobouk.
  • Je vášnivým kuřákem dýmky.
  • Sídlí na pařížském nábřeží Zlatníků v budově pařížské policejní prefektury.

V roli zádumčivého, tichého a zároveň urputného detektiva si v televizním filmu Maigret a drahoušek z Montmartru (2017) zahrál Rowan Atkinson alias Mr. Bean.

Kriminální film Maigret a drahoušek z Montmartru uvidíte ve středu od 20:00 na Prima MAX!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!