Maggie má plán. A tak to bude

Trefně obsazené, trefně zahrané, trefně vypointované. Hořkosladká komedie, která vás v pozvolném tempu po hodině a půl dokolíbá až do konce a zanechá v příjemném rozpoložení dumat nad tím, že není občas na škodu nechat věcem volný průběh. Dívejte se v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.
Maggie má plán
Maggie má plán

reklama

Maggie je poněkud excentrická mladá žena, která si myslí, že kontrolovat a řídit všechny věci v jejím životě je nejen její právo, ale přímo povinnost, a tomuto kodexu podřizuje veškeré své chování. Když si dlouho neúspěšně hledá partnera, rozhodne se, že se stane svobodnou matkou a otěhotnění si zkrátka naplánuje – použije k němu bývalou studentskou lásku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Maggie má plán - upoutávka

Pocit dokonalé kontroly nad vlastním životem jí však naruší náhodné seznámení s profesorem antropologie (Ethan Hawke), do kterého se neplánovaně zamiluje. Johnovi se rozpadá manželství s jeho panovačnou ženou Georgettou, úspěšnou a egocentrickou profesorkou na prestižní Columbijské univerzitě (Julianne Moore), a Maggie se vrhne na další ze svých plánů: jak vysvobodit chudáka Johna ze spárů jeho hrozné ženy.
Plán samozřejmě vyjde a Maggie se ocitne po boku Johna v manželské svazku. Jenže po pár letech společného soužití najednou zjistí, že náboj jejich lásky jaksi vyprchal a že by vlastně nebylo od věci, kdyby se John vrátil zpátky ke Georgettě. A to zní jako zadání na další skvělý plán.

Jenže nebylo jich už trochu moc?

Záběry z filmu Maggie má plán
Autor: Sony Pictures Classics Záběry z filmu Maggie má plán

 Možná jste o filmu Maggie má plán nevěděli, že…

  • Režisérka a scenáristka v jedné osobě, Rebecca Miller, není sice podepsaná pod desítkami snímků, ale za ty, které má na svědomí, si získala uznání kritiků i diváků. Její prvotina Angela z roku 1995 například získala cenu poroty na festivalu Sundance a ocenění posbírala i na dalších evropských filmových festivalech.
  • Stejný úspěch zaznamenal i další její film Personal Velocity. Největší slávu ale sklidila se snímkem Ostrov samoty, ve kterém si zahrál i její manžel Daniel-Day Lewis. Za tento snímek byla nominována na speciální cenu Grand Special Prize na festivalu v Deauville a na ocenění Golden Star na mezinárodním festivalu v Marakeši.  

Režie: Rebecca Miller
Scénář: Rebecca Miller
Kamera: Sam Levy
Hudba: Michael Rohatyn
Hrají: Greta Gerwig, Ethan Hawke, Julianne Moore, Travis Fimmel, Bill Hader, Maya Rudolph

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!